Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 24 листопада 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
22.11.2024 До уваги ліцензіатів! ...    
21.11.2024 Нідерланди. Відновлення прикордонного контролю...    
21.11.2024 Туреччина. Перехід до фази NCTS 5 ...    
20.11.2024 Щодо питань проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міні...    
19.11.2024 Про приорітизацію в пунктах пропуску — Албіца (Румунія) - Леушени (Молдова) та Сірет (Румунія...    
18.11.2024 Укртрансбезпека оприлюднила інформацію про ефективність виконання рейсів до всіх країн члені...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Засідання Комісії IRU з митних питань
 

Делегація АсМАП України взяла участь у засіданні Комісії IRU з митних питань (CAD), присвяченому ключовим викликам і можливостям, з якими стикається автомобільний транспортний сектор.

Понад 70 членів і делегатів IRU з понад 30 країн зібралися в Ташкенті щоб обговорити тенденції у транспорті та логістиці, затримки на кордоні та переваги системи МДП для ланцюгів поставок.

Якщо раніше Центральна Азія була на периферії глобальної логістики, то зараз цей регіон знаходиться в центрі важливих транзитних і транспортних коридорів. Фактично, він повертається до свого стратегічного значення епохи стародавнього Шовкового шляху.

Але більшість країн регіону не мають доступу до моря і покладаються на безперебійний, стійкий автомобільний транспорт. Прибережні країни, у свою чергу, потребують більш ефективного переміщення товарів між своїми портами та внутрішніми кордонами.

Президент CAD Міхаела Хавелкова сказала: «Навіть 20 років тому дводенний час очікування на кордоні був понад норму. Зараз на деяких прикордонних переходах – щонайменше два тижні затримки. Нам слід краще використовувати переваги TIR та TIR-EPD, щоб визначити пріоритетність операцій TIR через зелені смуги, або шляхом інтеграції TIR у механізми управління кордоном, такі як електронні черги, для підвищення транзиту без шкоди для безпеки, – додала вона.

Ось чому зосередження на швидшому та ефективнішому перетині кордонів, зокрема в портах, на основі інструментів ООН, таких як TIR, є ключовим фактором гармонізації, безпеки та прозорості.

Президент IRU Раду Дінеску сказав: «Сьогодні TIR потрібний навіть більше, ніж 75 років тому, коли головною проблемою було забезпечення спрощення торгівлі та транзиту, зберігаючи при цьому безпеку та відповідність.  «Більш ефективне використання TIR є найбільш прагматичним рішенням щодо затримок і заторів на кордоні», – додав він.

Віцепрезидент АсМАП України Володимир Балін поділився з учасниками засідання інформацією про функціонування в Україні проєкту є-черга та про пріоритет у черзі для товарів, що переміщуються із застосуванням книжки МДП.

Члени CAD також розглянули різні події, що впливають на цифровізацію в певних країнах і регіонах. Вони погодили наступні кроки для просування eTIR уздовж пріоритетних коридорів.

Прийнята Робоча програма CAD на 2025 рік буде зосереджена на двох ключових сферах: ініціативах і проектах, спрямованих на зростання та підтримку цінності системи МДП для широкого кола учасників ланцюга поставок, і подальша цифровізація транспортних перевезень. 

***

Про CAD

CAD має на меті підвищити ефективність і безпеку перетину кордону, в тому числі за рахунок розширення використання та модернізації TIR. Комісія інформує партнерів про гнучкість і безпеку на кордонах, а також контролює законодавство про спрощення торгівлі.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis