Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 18 червня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.06.2024 Щодо оприлюднення даних з використання ЄКМТ....    
17.06.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Львів з 21.06 по 26.06.2...    
17.06.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Хмельницький...    
14.06.2024 Делегація АсМАП України взяла участь у засіданнях статутних органів IRU та робочих органів Є...    
14.06.2024 Щодо доповнення переліку даних TIR-EPD інформацією для митних органів України про вартість тр...    
14.06.2024 Поромне сполучення Карасу-Констанца...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Перевізникам і водіям потрібен загальний калькулятор зарплати для відряджених водіїв
 

Брюссель, 28 листопада 2023 р

Положення Пакету мобільності 1 щодо відрядження водіїв почали застосовуватися в ЄС майже два роки тому. Очікується, що транспортні оператори будуть дотримуватися нових правил, коли будуть платити відрядженим у інші країни водіям . Але національні правила щодо винагороди часто дуже незрозумілі. IRU та Європейська федерація транспортників (ETF) попросили Європейську Комісію розробити стандартний шаблон розрахунку зарплати.

Відповідно до положень Пакету мобільності 1, як правило, водії, які здійснюють транспортні операції в державах-членах ЄС, відмінних від держави-члена, де знаходиться роботодавець водія, вважаються відрядженими. Існують деякі винятки для окремих ситуацій, таких як двосторонні перевезення та транзит.

Відряджені водії повинні отримувати винагороду в країні перебування за час, відпрацьований у цій країні. Щоб зробити це можливим, країни-члени ЄС зобов’язані запровадити правила реалізації та чітко визначити винагороду, яку вони призначають працівникам автомобільного транспорту у разі відрядження.

Незважаючи на юридичні зобов’язання, які вже зобов’язують транспортних операторів і держави-члени, автомобільні перевізники та водії все ще мають великі труднощі з розумінням і застосуванням складних і численних національних положень щодо мінімальної винагороди.

Тому в листі до єврокомісарів ЄС Адіни Велеан і Ніколаса Шміта IRU та Європейська федерація транспортників (ETF) звернулися до Європейської комісії з проханням надати державам-членам, операторам і водіям правильні шаблони, інструкції та калькулятор, щоб увімкнути застосування правил про оплату праці для відряджених водіїв.

Директор ЄС IRU Ралука Маріан сказала: «Роботодавці зобов’язані виплачувати адекватну винагороду своїм працівникам за час, який вони працюють за кордоном. Просте запитання: скільки? Зараз у більшості випадків ніхто точно не знає. Зараз роботодавці та працівники звертаються до керівників Європейської комісії з питань транспорту та праці, комісарів Валеана та Шміта, щоб вони пролили світло, надавши необхідний калькулятор, який нам усім потрібен.»

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis