Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 18 червня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.06.2024 Щодо оприлюднення даних з використання ЄКМТ....    
17.06.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Львів з 21.06 по 26.06.2...    
17.06.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Хмельницький...    
14.06.2024 Делегація АсМАП України взяла участь у засіданнях статутних органів IRU та робочих органів Є...    
14.06.2024 Щодо доповнення переліку даних TIR-EPD інформацією для митних органів України про вартість тр...    
14.06.2024 Поромне сполучення Карасу-Констанца...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо заходів задля врегулювання ситуації з блокадою польсько-українського кордону
 

Враховуючи звернення перевізників щодо роботи, проведеної Асоціацією щодо врегулювання ситуації з блокадою польсько-українського кордону, інформуємо, що 22 жовтня, отримавши неофіційну інформацію про можливе блокування кордону, перевізники-учасники АсМАП (у тому числі) поїхали до Люблінського воєводства, намагаючись вирішити питання безпосередньо з польськими перевізниками. Діалог результатів не дав.

26 жовтня АсМАП звернулася  до Міністерства розвитку громад та територій з повідомленням про можливий страйк, на що була отримана відповідь, що офіційна інформація від польської сторони відсутня.

З листопада знову звернулися до Міністерства з проханням прояснити ситуацію. Але, на жаль, польська сторона не надавала ніякої офіційної інформації про можливе блокування кордону.

6 листопада, коли і без офіційного повідомлення стало зрозуміло, що кордон все ж перекритий, незважаючи на незаконність цієї діяльності, АсМАП України терміново направила листи до Президента Європейської комісії (укр.), Президента України, Генерального секретаря IRU (укр.), Міністерства  закордонних справ України з вимогою сприяти у вирішенні питання розблокування польсько-українського кордону. «Жодних вимог до державних органів України страйкарі офіційно не передавали. Ми не ставимо під сумнів право польських міжнародних перевізників відстоювати свою позицію в межах діючого в Польщі законодавства. Але, у відповідності до міжнародних норм, будь-які дії чи акції протесту не мають перешкоджати свободі транзиту як основному принципу ГАТТ та Світової Організації Торгівлі, членами якої є наші країни. – йдеться у зверненні.

Розуміючи, що українські водії стали заручниками ситуації, Президент АсМАП Леонід Костюченко звернувся листом до Президента Польської Асоціації ZMPD з проханням звернутися до місцевих влад з вимогою надати гуманітарну допомогу заблокованим водіям: їжу, питну воду, забезпечити туалетами тощо.

Одночасно Асоціацією була знайдена можливість організувати видачу гарячого харчування водіям, які знаходяться у черзі до МПП Дорогуськ. Звичайно, це потребує додаткових коштів, але ми не можемо покинути наших людей напризволяще. Усі небайдужі можуть приєднатися до цієї акції, перерахувавши кошти на рахунок БФ «Свідомість», з яким співпрацює Асоціація. Реквізити тут

З 14 листопада представники секретаріату Асоціації на чолі з Президентом Леонідом Костюченко перебувають на території Польщі, де проводять зустрічі з представниками польських перевізників та місцевої влади, намагаючись донести позицію української сторони.

Сьогодні ведуться перемовини з юридичними компаніями, які працюють на території Польщі, щодо надання юридичної підтримки українським компаніям.

Робота триває. Про наступні кроки проінформуємо вас додатково.

 

 

.

 

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis