Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 25 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
23.07.2024 Запрошуємо на навчання керівників і менеджерів транспортних підприємств ...    
17.07.2024 Укртрансбезпека нагадує перевізникам про їх обов'язок контролювати термін перебування водіїв ...    
17.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Іршава...    
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Відбулося засідання Комітету підприємців сфери автотранспорту й логістики при ТПП України
 

29 червня відбулося засідання Комітету підприємців сфери автотранспорту й логістики при Торгово-промисловій палаті України. Учасники засідання розглянули два важливих питання, котрі стосуються ліцензування на право здійснювати міжнародні автоперевезення та проблематики, пов’язаної з діяльністю пасажирських перевізників.

Результати засідання прокоментував віцепрезидент АсМАП України, голова Комітету підприємців сфери автотранспорту й логістики при Торгово-промисловій палаті Володимир Балін:

«Сьогодні багатьом перевізникам не до душі нинішні спрощені правила отримання ліцензій на право здійснювати міжнародні перевезення. Тому нині лунає чимало пропозицій про повернення до попередніх, більш жорстких правил допуску до міжнародних ринків. Коли це рішення запроваджувалося, була потреба негайно завозити паливно-мастильні матеріали, вивозити збіжжя та інші продовольчі товари агропромислової групи. Наразі ми вважаємо, що ринок насичений. Більше того серед нових ліцензіатів спостерігаються порушення, наприклад, вивезення людей за кордон через систему «ШЛЯХ». Тому ми сподіваємося, що спрощене отримання ліцензій, усе ж таки, буде скасовано.

На засіданні йшлося і про інші аспекти сучасного стану ліцензування. Зокрема, ми чекаємо на ухвалення законопроєкту №4560. На нашу думку, це дасть можливість в подальшому через постанови Кабінету міністрів і накази міністерства впровадити повний допуск до ринку перевезень саме європейського рівня. Тобто, добропорядність, фінансова спроможність і професійна компетентність. Згаданий законопроєкт парламент вже ухвалив у першому читанні і наразі йде активна підготовка до другого.

Тим часом, в Укртрансбезпеці сформували новий проєкт ліцензійних умов, котрий зараз погоджується з нашим профільним міністерством. Але перед тим, як його офіційно оприлюднювати, має відбутися громадське обговорення з представниками нашої галузі. Сьогодні на засіданні комітету ми на цьому наголосили і отримали підтримку від Державної регуляторної служби».

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis