Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 9 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Хмельницький. ...    
07.12.2023 Контактні дані митниць України, держав-членів ЄС та ЄАВТ оновлено...    
06.12.2023 Щодо продовження строків доставки товарів до митниць призначення в Україні  у період воєнного...    
06.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м.Чернівці...    
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Італія. Заборона руху для великовагових транспортних засобів на 2023 рік
 

Згідно  наказу міністерства інфраструктури та транспорту Італії № 392 від 13.12.2022 затверджено календар заборони руху великовагового транспорту (загальна маса понад 7,5 тонни) поза населеними пунктами на 2023 рік.

Рух буде заборонено:

 • щонеділі та святкові дні з 9.00 до 22.00 (з червня по вересень з 7.00 до 22.00);

• суботи липня та дві останні суботи серпня з 8.00 до 16.00;

• перші дві суботи серпня з 8.00 до 22.00;

• державні свята та вихідні (Великдень, останні два вихідних липня та перші два вихідних серпня, Різдво).

ADR. Транспортні засоби, що використовуються для перевезення небезпечних вантажів класу 1 (вибухові речовини) і 7 (розщеплювані та радіоактивні матеріали), незалежно від їх загальної маси, повинні в будь-якому випадку відповідати заборонам, передбаченим для великовагових транспортних засобів; крім того, в період з 20 травня по 3 вересня включно вони не зможуть циркулювати з 8.00 щосуботи до 24.00 неділі. 

ІНТЕРМОДАЛЬНИЙ ТА КОМБІНОВАНИЙ ТРАНСПОРТ. Для полегшення інтермодального транспорту обмеження руху закінчуються на 4 години раніше для транспортних засобів, які прямують до міжнародних портів національного значення, як визначено Законом 240/90, а також до інтермодальних терміналів, розташованих у стратегічному місці. Аванс також поширюється на транспортні засоби, що прямують із порожніми вантажними одиницями (контейнери, змінні кузови, напівпричепи), які прямують за кордон через ті ж інтермодальні термінали та аеропорти.

Перелік міжнародних портів аналогічний попереднім рокам, а Брешія Скало додано до інтермодальних терміналів. Тому повний список виглядає наступним чином:  сухі порти Барі, Болонья, Катанія, Червіньяно, Єзі, Ліворно, Марчіанізе, Нола, Новара, Орте, Падуя, Парма, Пескара, Прато, Рівальта-Скрівія, Турин, Вадо-Лігуре, Венеція та Верона; • інтермодальні термінали Бусто-Арсіціо (Вірджинія), Брешія-Скало, Домодоссола, Марцалья, Мельцо, сортування Мілана, Мортара, Порденоне, Портогруаро, Ровіго, Руб'єра, Тренто, Трієст і Вольтрі.

Як і раніше, під заборону не потрапляють транспортні засоби та вантажні транспортні комплекси, що використовуються у змішаних автомобільно-залізничних або автомобільно-морських перевезеннях, за наявності на них документів, що засвідчують самі змішані перевезення. Початкова або кінцева ділянка дороги не повинна перевищувати 150 км по прямій від порту або залізничної станції для завантаження та розвантаження.

Звільнення від заборони також було підтверджено для транспортних засобів, які використовуються для перевезення товарів до та з національних і міжнародних аеропортів, за умови, що вони мають відповідну документацію, що підтверджує завантаження та розвантаження товарів.

ЗАГАЛЬНІ ВИКЛЮЧЕННЯ. Крім того, під заборону не потрапляють:

• транспортні засоби та автопоїзди, що перевозять воду для побутових потреб, молоко, рідкі харчові продукти (разом з молоком), корми для сільськогосподарських тварин, а також транспортні засоби, що перевозять швидкопсувні харчові продукти, які не потребують перевезення в режимі АТP (свіжі фрукти, овочі, зрізані квіти, живе насіння, яке ще не проросло, інкубаційні яйця, мед не в банках), живі тварини, призначені для забою або прибулі з-за кордону, побічні продукти, отримані від забою тварин, курчата, призначені для розведення, бджоли для кочування (i транспортні засоби повинні мати на спині та з боків знаки зеленого кольору з витисненою малою літерою “d”);

• транспортні засоби, що використовуються для поштових послуг на підставі поштових ліцензій та дозволів;

• транспортні засоби та склади транспортних засобів, що використовуються для перевезення палива та горючих речовин, рідких та газоподібних, призначених для розподілу та споживання;

• транспортні засоби та транспортні комплекси, що перевозять сільськогосподарську техніку (навіть винятково).

https://www.confetra.com/news/calendario-2023-dei-divieti-di-circolazione-dei-mezzi-pesanti/

 

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis