Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 20 травня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.05.2024 Щодо перетину кордону водіями, що здійснюють міжнародні перевезення вантажів...    
10.05.2024 Запрошуємо на вебінар “Як уникнути штрафів за оплату проїзду в Польщі” ...    
10.05.2024 13 травня о 12:30 відбудеться пресконференція на тему:
«Як зупинит...
    
08.05.2024 Шановні перевізники!
На сайті Президента України створена пет...
    
08.05.2024 Румунія: Санкції за відсутність декларації в електронній транспортній системі RO для всіх ван...    
08.05.2024 12 перевізників відключено від Системи «ШЛЯХ» за системне порушення військовозобов’язаними пр...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Кодекс професійної етики та ділової поведінки учасників Асоціації:
НІ ПЕРЕВЕЗЕННЯМ ДО КРАЇНИ АГРЕСОРА
 

Шановні перевізники!

Як відомо, учасники Асоціації, а це більше 3 тисяч підприємств, на яких працюють більше 100 тисяч громадян України, та приблизно 40 тисяч вантажних транспортних засобів, з першого дня війни ні на хвилину не зупиняли свою діяльність, забезпечуючи перевезення вантажів для потреб нашої армії, гуманітарної допомоги для наших співвітчизників та товарів у міжнародному сполученні з метою функціонування економіки України.

На жаль, нещодавно у соціальних мережах з’явилась фотокопія міжнародної автотранспортної накладної CMR, на якій стоїть штамп перевізника-учасника АсМАП України, де країною призначення при перевезенні товару з ЄС є росія.

Після проведення Асоціацією перевірки даних із доступних джерел стало відомо, що перевезення за відповідною накладною не відбулось. Перевізник подав вантажівку для завантаження на Польщу. Але отримавши CMR та побачивши в ній таку інформацію, перевізник відмовився від перевезення, вивантажився та здійснив інше перевезення через іншого експедитора у законний спосіб.

Більш того, встановлено, що перевізник не міг здійснити таке перевезення з двох причин. По-перше, у перевізника відсутні відповідні дозвільні документи, а саме дозвіл ЄКМТ з правом роботи до росії. По-друге, усі без виключення вантажні транспортні засоби України на території росії зупиняються, документи вилучаються, а подальший рух забороняється.

Водночас, сам факт наявності штампу учасника АсМАП України на міжнародній товаротранспортній накладній, де країною доставки товару є російська федерація – це серйозний виклик та удар по репутації не тільки конкретного перевізника, а й безпосередньо Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України.

Секретаріат АсМАП України працює над отриманням документів, підтверджуючих, що таке перевезення нашим учасником не відбулось. І все ж, звертаємось до Вас з проханням посилити контроль над використанням даних Ваших підприємств (штампи, печатки, реквізити, тощо) з метою недопущення таких фактів у подальшому, особливо в умовах повномасштабної військової агресії росії проти України.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Кодексу професійної етики та ділової поведінки учасників Асоціації, що затверджена Рішенням Конференції АсМАП України, – основним обов’язком учасників Асоціації є: «Достойно нести честь і гідність українського перевізника – Учасника Асоціації» та «Виконувати вимоги міжнародних договорів та угод, діючого законодавства України …».

Секретаріат АсМАП України

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis