Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 24 листопада 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
22.11.2024 До уваги ліцензіатів! ...    
21.11.2024 Нідерланди. Відновлення прикордонного контролю...    
21.11.2024 Туреччина. Перехід до фази NCTS 5 ...    
20.11.2024 Щодо питань проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міні...    
19.11.2024 Про приорітизацію в пунктах пропуску — Албіца (Румунія) - Леушени (Молдова) та Сірет (Румунія...    
18.11.2024 Укртрансбезпека оприлюднила інформацію про ефективність виконання рейсів до всіх країн члені...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Румунія. Щодо національної системи моніторингу автомобільних перевезень e-Transport RO
 

Шановні учасники Асоціації!

Відповідно до інформації  UNTRR (Національний союз автомобільних перевізників Румунії)  1 липня 2022 року в Румунії запроваджується система e-Transport RO.

Система створена Міністерством фінансів через Національне агентство податкової адміністрації та Митне управління Румунії для моніторингу чутливих товарів (з високим податковим ризиком), що перевозяться територією країни. 

Товари в Системі e-Transport RO мають обов’язково декларувати:

а) вантажоодержувач, зареєстрований в імпортній митній декларації, відповідно відправник, зареєстрований у експортній митній декларації, у разі коли товари, що перевозяться (експорт-імпорт) є товарами із високим фіскальним ризиком;

б) бенефіціар з Румунії, у разі придбання з країни ЄС товарів з високим фіскальним ризиком;

c) румунський постачальник постачає товари в країну ЄС, у разі коли перевезення здійснюється національним транспортом або товарів із високим фіскальним ризиком;

d) власник складу, у випадку коли є товари з високим фіскальним ризиком, які є предметом трансакцій всередині ЄС, перевозяться транзитом, як для товарів, вивантажених на території Румунії для зберігання, так і для формування нового перевезення з одного або кількох партій товарів, а для вантажів, завантажених після зберігання або після формування нового перевезення по національній території з однієї або кількох партій товарів.

Користувачі, зазначені вище, зобов’язані надати оператору автомобільного транспорту код UIT, пов’язаний з вантажем, що перевозиться, безпосередньо або через логістичну компанію (організатора перевезення), залежно від обставин, до пред’явлення транспортного засобу в пункті пропуску через кордон при в'їзді до Румунії або в місці ввезення, відповідно, коли транспортний засіб фактично починає перевезення, залежно від обставин. Код UIT має бути вказано в транспортному документі.

Через e-Transport System RO інформація повідомляється сторонам, які беруть участь у перевезенні вантажів з високим фіскальним ризиком по національній території.

З 1 липня 2022 року користувачі зобов’язані декларувати в e-Transport System RO дані щодо перевезень вантажів з високим фіскальним ризиком, щоб їх можна було ідентифікувати за кодом UIT.

Водій зобов’язаний надати супровідні документи при перевезенні вантажів з високим фіскальним ризиком, на запит компетентних органів Національного агентства фіскального управління або Румунської митниці. Код UIT діє 5 днів.

Перелік товарів з фіскальними ризиками, які мають бути задекларовані в e-Transport RO:

• овочі, рослини, коренеплоди та бульби, продукти харчування за кодами NC 0701-0714;

• їстівні фрукти; шкірка цитрусових або дині, згідно з кодами NC 0801 - 0814;

• напої, алкогольні напої та оцет (виключаються підакцизні товари, які переміщуються в режимі відкладеного акцизного збору), згідно з кодами NC 2201-2208;

• сіль; сірка; грунт і каміння; ipsos, вапно та цемент, згідно з кодами NC 2505 та 2517;

• одяг та аксесуари до одягу, трикотажні або в'язані, за кодами NC 6101 - 6117;

• одяг та аксесуари до одягу, крім трикотажних, згідно з кодами NC 6201-6212 і NC-кодами 6214-6217;

• взуття, гетри та інші подібні товари; частини цих товарів за кодами NC 6401-6405;

• чавун, чорні метали і сталь, згідно з кодами NC 7213 і 7214.

У системі e-Transport відстежуються транспортні засоби, які мають максимальну дозволену масу щонайменше 3,5 тонни, завантажені товарами з високим податковим ризиком із загальною масою брутто понад 500 кг або загальною вартістю понад 10 000 RON, пов'язаних принаймні з комерційними відносинами, які є об'єктом перевезення.

Просимо зазначену інформацію прийняти до використання у роботі.

епартамент транспортної політики


 

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis