Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    20.03.2022 ДСБТ-УКРТРАНСБЕЗПЕКА. Інформація щодо роботи ПВД (https://cutt.ly/dSdipNK) - буде оновлюватися    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 24 травня 2022 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
23.05.2022 Європейська Комісія презентувала комплекс заходів, які допоможуть Україні експортувати сільсь...    
22.05.2022 ADR навчання з НКЦ АсМАП України відтепер і у Львові!...    
22.05.2022 НКЦ АсМАП України продовжує навчальний процес! ...    
22.05.2022 ДСБТ-УКРТРАНСБЕЗПЕКА. Сьогодні завершується період тестового режиму роботи WIM-комплексів. <...    
18.05.2022 ДСБТ-УКРТРАНСБЕЗПЕКА.❗️18 травня з 19 00 до 20 00 Система «ШЛЯХ» була відключе...    
18.05.2022 Європейська Комісія презентувала комплекс заходів, які допоможуть Україні експортувати сільсь...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо введення та зняття певних обмежень по оформленню та видачі іноземних дозволів
 

Наказом Мінінфраструктури України від 25.01.2022 № 49 затверджений Протокол № 49 засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав, яким вводяться або знімаються додаткові обмеження по оформленню та видачі дозволів іноземних країн, а саме.

Щодо дозволів Республіки Польща.

Здійснювати оформлення і видачу дозволів Республіки Польща не більше 3 (трьох) дозволів на один транспортний засіб (незалежно від виду), у березні не більше 1 (одного) дозволу на транспортний засіб, при цьому оформлення і видачу другого дозволу здійснювати лише після використання та повернення попереднього з урахуванням обмежень тимчасового характеру, а саме:

- Польща (універсальний Євро-4) – перевести дозволи у кількості 20 000 шт для оформлення і видачі не раніше ІІ кварталу 2022 року виключно для виконання транзитних перевезень по території Республіка Польща, крім напрямку до країни Литва, на автотранспортні засоби, які відповідають екологічним параметрам Євро-4 та вище, повна маса яких перевищує 10 т;

- Польща (універсальний Євро-4) – оформлення і видачу дозволів здійснювати до Республіки Польща або транзитом по її території, крім напрямку до країни Литва, на автотранспортні засоби, які відповідають екологічним параметрам Євро-4 та вище, повна маса яких перевищує 10 т;

- Польща (транзитні Євро-4) - оформлення і видачу дозволів здійснювати на транзитні перевезення по території Польща, крім напрямку до країни Литва, на автотранспортні засоби, які відповідають екологічним параметрам Євро-4 та вище, повна маса яких перевищує 10 т.

Разом з цим, автомобільним перевізникам, які здійснили перевезення до Литви з використання дозволу Республіка Польща, забороняється здійснювати попереднє замовлення бланків дозволів в електронній формі протягом 30 календарних днів з моменту встановлення такого факту та інформування Мінінфраструктури України.

Щодо дозволів Росії.

Для автомобільних перевізників, які здійснюють перевезення по території Росії, надається можливість щодо оформлення та видачі 2 (двох) російських транзитних дозволів на транспортний засіб.

Щодо дозволів Угорщини.

Знімається обмеження тимчасового характеру стосовно дозволів Угорщини (двосторонній з ДЗ) у частині їх оформлення та видачі на завантажені транспортні засоби.

З повним текстом Протоколу № 49 можливо ознайомитися за посиланням - https://mtu.gov.ua/files/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB%2049.pdf

Департамент транспортної політики

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis