Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 1 липня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
27.06.2025 Щодо запровадження температурних обмежень...    
27.06.2025 Система в’їзду/виїзду ЄС (ЕЕS) зараз не працює...    
20.06.2025 Туреччина. Стосовно завірення довіреностей на керування АТЗ ...    
20.06.2025 Звернення Ради та Ревізійної комісії АсМАП України до учасників Асоціації...    
20.06.2025 Туреччина. Необхідні додаткові документи при першому в’їзді АТЗ або водія....    
12.06.2025 Щодо штрафів за порушення RMPD (gps- сигналу та технічних помилок). Заповнення гугл-форми.    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Румунія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення
 

Рекомендуємо ознайомитися з інформацією щодо зон ризику, які класифіковано Румунією -  http://asmap.org.ua/index1.php?idt=67512

Список країн/територій відповідно до кумулятивного рівня захворюваності на COVID-19 оновлюється щотижня по п’ятницях і доступний тут - http://www.cnscbt.ro/index.php/liste-zone-afectate-covid-19  (румунською мовою).

Оновлення 20.12.2021 року

З 20 грудня 2021 року особи, які в’їжджають до Румунії, повинні заповнити цифрову Локаційну форму пасажира (PLF). Професійні водії також повинні заповнити PLF  - https://plf.gov.ro/login.

Національний комітет з надзвичайних ситуацій Румунії опублікував додатковий наказ, який вносить зміни до заходів, що застосовуються до професійних водіїв, які в'їжджають в Румунію з країн, що не є членами ЄС або ЄАВТ:

Водії транспортних засобів з максимальною дозволеною вантажопідйомністю понад 2,4 тонни, які здійснюють перевезення вантажів, тепер звільнені від карантину та від обов’язку подавати негативний RT-PCR тест на інфекцію SARS-CoV-2.

- водії транспортних засобів, які мають більше 9 місць (включаючи місце водія), які здійснюють пасажирські перевезення, звільняються від карантину, якщо вони були вакциновані (повна схема), підтвердили одужання від інфекції SARS-CoV-2 за останні 180 днів до в’їзду в Румунію або можуть пред’явити негативний результат RT-PCR-тест, проведений не пізніше ніж за 48 годин до в’їзду в країну. Правило діє в разі виконання професійних обов’язків.

Джерело: UNTRR та Прикордонна служба Румунії

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis