Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 28 cічня 2022 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
28.01.2022 Важливо! Змінені номери  телефонів для отримання рахунків...    
28.01.2022 Великобританія. Служба митного декларування не працюватиме 29-30 січня...    
27.01.2022 Щодо введення та зняття певних обмежень по оформленню та видачі іноземних дозволів...    
27.01.2022 НКЦ АсМАП України 07.02.2022 р. починається спеціальне навчання уповноважених з безпеки пере...    
27.01.2022 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Рівне. ...    
26.01.2022 Німеччина. Закриття автостради А45 біля Luedenscheid...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо інформування про ускладнення ситуації перед пунктами пропуску на кордоні.
 

Шановні учасники Асоціації!

Продовжуючи роботу направлену на зменшення простоїв транспортних засобів  в чергах перед   пунктами    пропуску   та   прискорення  перетину  кордону, Асоціація продовжує моніторити випадки недотримання положень «Інструкції про порядок взаємодії між посадовими особами підрозділів державної прикордонної служби України та територіальних органів Національної поліції України у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в місцях значного скупчення транспортних засобів перед пунктами пропуску через державний кордон України», затвердженої Наказом МВС України №128 від 16.02.2017 року, що призводить до напружених, а іноді й критичних ситуацій перед пунктами пропуску на західному кордоні України.

На звернення Асоціації з цього приводу, отримана відповідь, що Національна поліція України та Адміністрація Держприкордонслужби постійно вживають вичерпних заходів щодо забезпечення законності та правопорядку на державному кордоні. У разі накопичення транспортних засобів (понад 50 автомобілів) перед пунктами пропуску персонал підрозділів охорони державного кордону, як і територіальні підрозділи Національної поліції діють у порядку визначеному Інструкцією.

З метою оперативного реагування на критичні ситуації, які можуть виникати перед пунктами пропуску на кордоні, просимо цілодобово інформувати Секретаріат АсМАП України за тел. 067 242 50 29 (+ Viber, WhatsApp, Telegram) про факти недотримання вимог Наказу МВС України №128 від 16.02.2017 року, а саме:

  • відсутність прикордонного наряду, або поліцейських в складі тимчасового стаціонарного контрольного поста поліції у разі значного скупчення транспортних засобів (понад 50 автомобілів);
  • порушення черговості проїзду до пункту пропуску;
  • невжиття заходів поліцією та прикордонним нарядом у випадках порушення порядку першочергового проїзду до пункту пропуску.

При цьому, крім інформації про назву перевізника, прізвище та ім’я особи, що звертається, необхідно повідомити про суть встановленого порушення, пункт пропуску, № транспортного засобу порушника (або того т/з, який його супроводжує), час та, бажано, фото або відео інциденту.

Після отримання нами даної інформації, вона буде негайно доведена (окрім даних заявника), до керівництва Держприкордонслужби для прийняття невідкладних заходів з метою припинення правопорушень.

Також нагадуємо, що з інших проблемних питань, ви можете звертатись на «Гарячу лінію» АсМАП України та до керівництва або відповідних підрозділів Асоціації всіма наявними засобами зв’язку, що вказані на сайті Асоціації.       

Департамент супроводження Конвенції МДП

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis