Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 24 листопада 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
22.11.2024 До уваги ліцензіатів! ...    
21.11.2024 Нідерланди. Відновлення прикордонного контролю...    
21.11.2024 Туреччина. Перехід до фази NCTS 5 ...    
20.11.2024 Щодо питань проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міні...    
19.11.2024 Про приорітизацію в пунктах пропуску — Албіца (Румунія) - Леушени (Молдова) та Сірет (Румунія...    
18.11.2024 Укртрансбезпека оприлюднила інформацію про ефективність виконання рейсів до всіх країн члені...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Перевізники тримають на руках 98 тис. дозволів на міжнародні вантажні перевезення!
 

Шановні перевізники!

Державна служба України з безпеки на транспорті (далі – Укртрансбезпека) повідомила на своєму офіційному веб-сайті 18.11.2021 про те, що українські перевізники тримають на руках 98 тис. дозволів на міжнародні вантажні перевезення, чим створюють штучний дефіцит (https://dsbt.gov.ua/uk/novyna/pereviznyky-trymayut-na-rukah-98-tys-dozvoliv-na-mizhnarodni-vantazhni-perevezennya-chym).

Про це сказав Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Євген Зборовський на Міжнародному форумі інфраструктури і транспорту MINTRANS, в Києві, 17 листопада.

Голова Укртрансбезпеки зазначив, що з 800 тис. дозволів на вантажні перевезення територіями іноземних держав, які отримала Україна, 98 тис. бланків знаходиться на руках у перевізників.

«Присутнє зловживання з боку перевізників, які  отримують разові дозволи  і не використовують їх, що призводить до дефіциту. Зараз, наприкінці року, коли дозволів не вистачає, а підприємцям треба виконувати контракти – ймовірно дозволи продаватимуться. У нас є інформація, що на тіньовому ринку вартість одного бланку сягатиме 300-700 дол.», - наголосив Євген Зборовський.

Він також повідомив, що найближчим часом Укртрансбезпека оприлюднить інформацію щодо усіх перевізників, які отримали дозволи, проте не використали і не повернули їх.

Крім того, Євген Зборовський розповів про ключові напрямки реформи Укртрансбезпеки та запровадження новітніх цифрових інструментів, зокрема: розгортання WIM-комплексів по всій країні, оновлення та розширення функціоналу електронного кабінету перевізника, а також запровадження електронного кабінету інспектора.

«Там, де є великі гроші та можливість їх отримати – виникають корупційні ризики. Ті зміни, які ми анонсуємо, будуть спрямовані на те, щоб прибрати людський фактор. Це стосуватиметься габаритно-вагового контролю, видачі ліцензій та дозволів, а також проведення рейдових перевірок», - сказав очільник ДСБТ.

Він також зазначив, що WIM-комплекси, які повноцінно працюють з 1 жовтня, вже демонструють позитивний ефект – кількість порушень габаритно-вагових норм, що фіксуються в автоматичному режимі,  впала в рази.

Довідково: Міжнародний форум інфраструктури і транспорту MINTRANS — платформа, що об’єднує всіх учасників галузі інфраструктури і транспорту з сукупним виторгом понад 200 млрд. грн. на рік.

У ньому щороку беруть участь високопосадовці, представники державних та приватних компаній.

Враховуючи викладене, просимо учасників Асоціації врахувати зазначену вище інформацію в подальшій роботі при отриманні та використанні дозволів на проїзд по території іноземних держав.

Департамент транспортної політики

 

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis