Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 9 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Хмельницький. ...    
07.12.2023 Контактні дані митниць України, держав-членів ЄС та ЄАВТ оновлено...    
06.12.2023 Щодо продовження строків доставки товарів до митниць призначення в Україні  у період воєнного...    
06.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м.Чернівці...    
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Міжнародні автомобільні перевізники України закликають депутатів ВР ратифікувати Угоду про бездозвільні перевезення з Республікою Білорусь!
 

Сьогодні ситуація з перевезеннями до Білорусі та транзитом через її територію є критичною: річна квота двосторонніх та транзитних дозволів Білорусі повністю оформлена та видана українським міжнародним автоперевізникам ще у середині вересня 2021 року. А це означає, що з вересня вітчизняні міжнародні автоперевізники позбавлені можливості виконувати не лише двосторонні перевезення між Україною та Білоруссю, а і транзитні перевезення територією цієї країни у напрямку деяких країн ЄС: Литви, Латвії, Естонії, Фінляндії.

Українські перевізники мають підписані річні контракти на виконання перевезень до цих країн, але у зв’язку із закінченням річних квот дозволів Білорусі ці контракти не можуть бути виконані повністю. Бізнес несе значні збитки. А головне, бюджет України не отримає значних надходжень від виконання експортно-імпортних операцій. За розрахунками АсМАП України, втрати доходів українських перевізників внаслідок відсутності білоруських дозволів до кінця поточного року становитимуть 1544 млн. грн. або 49 млн. Євро. Втрати бюджету від недоотриманого податку на прибуток у зв’язку з цим становитимуть 13,8 млн. грн. (438 тис. Євро).

Через відсутність дозволів українські вантажівки простоюють без роботи, а перевезення тим часом виконуються підприємцями з Білорусі, Польщі та країн Балтії. Ми втрачаємо не лише робочі місця, фактично, ми втрачаємо цей ринок!

Урядом України поданий на ратифікацію Верховною Радою України Протокол між Урядом України та Урядом Республіки Білорусь про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Білорусь про міжнародне автомобільне сполучення, яким передбачається звільнення від дозвільної системи нерегулярних пасажирських та вантажних перевезень автомобільним транспортом.

Українські міжнародні автоперевізники – учасники АсМАП України зацікавлені у ратифікації цього Протоколу, адже це дозволить здійснювати всі види перевезень територією Білорусі (двосторонні, транзитні та в/з третіх країн) на бездозвільній основі, а отже без обмежень по квотах дозволів.

Лібералізація умов виконання міжнародних вантажних та нерегулярних пасажирських автомобільних перевезень – це запорука розвитку галузі, адже відсутність будь-яких бар’єрів у вигляді дозволів є конкурентною перевагою вітчизняних перевізників на ринку автомобільних перевезень.

Крім того, безперешкодний транзит наразі є надважливим для перевезень до вище зазначених країн ЄС ще і через обмеження транзиту Республікою Польща.

Тож перевізники наполегливо просять ратифікувати вищеназваний Протокол!

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis