Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 18 червня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.06.2024 Щодо оприлюднення даних з використання ЄКМТ....    
17.06.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Львів з 21.06 по 26.06.2...    
17.06.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Хмельницький...    
14.06.2024 Делегація АсМАП України взяла участь у засіданнях статутних органів IRU та робочих органів Є...    
14.06.2024 Щодо доповнення переліку даних TIR-EPD інформацією для митних органів України про вартість тр...    
14.06.2024 Поромне сполучення Карасу-Констанца...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Великобританія. Вимоги до перевізників.
 

7 жовтня 2021 року

Компанія «Northgate Public Services» - займається зборами з користувачів доріг Великобританії, підготувала документ щодо вимог для перевізників, які перевозять товари до та з Великобританії (Англії, Шотландії та Уельсу).

В документі вказано: 

1.    Важливі зміни з 1 жовтня 2021 року

2.    Процес реєстрації  в Службі «Рух вантажного транспорту» (Goods Vehicle Movement Service (GVMS).

3.    Оновлення контролю на кордонах Великобританія - ЄС з 1 січня 2022 року

4.    Де отримати додаткову інформацію

Джерело: RHA, Northgate Public Services

1. Важливі зміни з 1 жовтня 2021 року

Перевізнику, який перевозить вантажі з/до Великобританії з 1 жовтня 2021 року

ПОТРІБНО:

  • Надати митниці Великобританії інформацію щодо безпеки та схоронності всіх товарів, які ви переміщуєте до ЄС з Великобританії. Більшість товарів вже будуть охоплені повною експортною декларацією, що містить інформацію про безпеку та схоронність. Якщо це не так, або якщо ви переміщуєте порожні піддони, контейнери або транспортні засоби за транспортним договором, вам потрібно буде подати окрему декларацію про виїзд (EXS). Ви можете бути затримані на кордоні і не зможете подорожувати, якщо не подали інформацію про безпеку та схоронність.

Ви можете знайти ЯК і КОЛИ зробити декларацію на ВИЇЗД  make an EXS declaration на веб-сайті Уряду Великобританії -  Gov.uk .

  • Мати дійсний паспорт для подорожі до Великобританії. Ідентифікаційні карти більше не приймаються в якості чинного документа для в’їзду. Більше інформації тут -  information and exceptions або  Gov.uk.

 

2.    Процес реєстрації  в Службі «Рух вантажного транспорту» (Goods Vehicle Movement Service (GVMS).

Повний митний контроль експорту з Великої Британії до ЄС уже діє, і уряд Великобританії підтвердив, що повний контроль буде запроваджено, як і планувалося, для всього імпорту з ЄС у Великобританію з 1 січня 2022 року. Це означає, що з 1 січня ІТ- система Служби руху вантажних автомобілів (GVMS) буде використовуватися в деяких портах Великобританії для очищення всіх товарів, що переміщуються між Великобританією та ЄС через митницю.

З 1 січня 2022 року, у разі коли ви транспортуєте будь-які вантажі через  порт, який використовує Службу руху вантажних автомобілів - port in the UK that uses GVMS, ви маєте використовувати цю службу. У разі коли ви не зареєстровані в Службі:

  • Ви не можете очистити вантаж через митницю; та
  • Вам не дозволять перетнути кордон.

До 31 грудня 2021 року ви маєте використовувати Службу GVMS, у разі коли ви перевозите вантажі до Великобританії з ЄС під Конвенцією спільного транзиту  - (Common Transit Convention or Transit).

Навіть у разі, коли вам не потрібно використовувати Службу, ви зобов’язані зареєструватися в ній зараз - register for GVMS , для того, щоб бути готовим до нових вимог з 1 січня 2022 року.

Порти, які використовують Службу GVMS для контролю товарів, потребують посилання на попередню декларацію яка буде мати один номер, який називається «Посилання переміщення вантажу» -  Goods Movement Reference (GMR).

Коли ви водій, який перевозить вантажі, ви маєте створити GMR самостійно. Однак це може зробити третя сторона - наприклад, ваш менеджер перевізника, митний агент або експедитор трейдера. Ви повинні створити лише один GMR для кожного транспортного засобу. Як водію, вам потрібно переконатися, що у вас є GMR разом з усією необхідною митною інформацією та документами для маршруту, який ви маєте намір використовувати, перш ніж дістатися кордону.

3.    Оновлення контролю на кордонах Великобританія - ЄС з 1 січня 2022 року

Уряд Великобританії визначив новий прагматичний графік запровадження повного контролю за імпортом товарів, які ввозяться до Великобританії з ЄС.

Повні митні декларації та митний контроль для товарів, що переміщуються з ЄС у Великобританію, будуть введені, як планувалося, з 1 січня, тобто:

З 1 січня 2022 року:

• підприємства не зможуть відкладати складання імпортних декларацій. Якщо ви переміщуєте товари з ЄС, використовуючи порти, які працюють за моделлю попереднього декларування або GVMS, підприємству, товари якого ви перевозите, потрібно буде подати повну декларацію про імпорт, перш ніж ви прибудете до кордону Великобританії,

• всі прикордонні пункти повинні розпочати контроль вантажів. Це означає, що ви не зможете проходити через порт з вантажем, якщо вантаж не пройшов митну очистку.

Однак, декларації про безпеку та схоронність для в’їзду (ENS) для товарів, що переміщуються з ЄС у Великобританію, тепер будуть потрібні з 1 липня 2022 року, а не з 1 січня.

Існують і інші зміни щодо необхідності отримання сертифікатів та перевірок для живих тварин та сільськогосподарських харчових продуктів.

Більше інформації тут - find more information about the changes на Gov.uk .

4.    Де отримати додаткову інформацію.

  • Розмовляти з радником, використовуючи чат -  live chat function on the UK Government’s haulier website.  Чат доступний на англійській, італійській, болгарській та угорській мовах.
  • Почитати книгу Уряду Великобританії - Haulier Handbook (доступна на всіх мовах) про нові рекомендації щодо всіх кроків, які вам потрібно зробити для перевезення вантажів між ЄС та Великобританією.

 

 

 

 

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis