Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 9 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Хмельницький. ...    
07.12.2023 Контактні дані митниць України, держав-членів ЄС та ЄАВТ оновлено...    
06.12.2023 Щодо продовження строків доставки товарів до митниць призначення в Україні  у період воєнного...    
06.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м.Чернівці...    
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо вирішення проблемних питань у міжнародних пунктах пропуску
 

16 вересня 2021 року відбулось засідання Робочої групи з питань розвитку та вдосконалення законодавчого забезпечення Державної прикордонної політики України Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

У засіданні брали участь представники АсМАП України на чолі з президентом Асоціації Леонідом Костюченком.

Президент АсМАП України презентував позицію асоціації з нагальних питань удосконалення процедур прикордонного та митного контролю, створення комфортних умов для перетину державного кордону учасниками міжнародного автомобільного руху, а також запровадження електронних сервісів попереднього бронювання черги у міжнародних автомобільних пунктах пропуску.

Леонід Костюченко акцентував увагу на низці стратегічних питань, неврегульованість яких суттєво впливає на процеси функціонування міжнародних автомобільних пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури.

Завдяки вжитим заходам АсМАП України сьогодні має повну підтримку парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Також Асоціація активно залучається до процесу підготовки державноуправлінських рішень з питань розвитку та вдосконалення міжнародних пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури.

Окрім того 15-16 вересня на Закарпатській митниці відбулось виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України до ЄС

Учасники Комітету ВР та Консультативна місія ЄС (КМЄС) в Україні відвідали пункти пропуску з суміжними країнами, де ознайомились з роботою митних підрозділів, що здійснюють контроль та митне оформлення пасажирів та вантажів. Також було продемонстровано план реконструкції пунктів пропуску та відбулись обговорення можливостей для поліпшення митної інфраструктури.

У другий день виїзного засідання відбулась нарада представників Комітету ВР з питань інтеграції України до ЄС, КМЄС, ДМСУ, Державної прикордонної служби України, Міністерства фінансів України, МЗС, іноземних консульств тощо. Зустріч відбулась у приміщенні Закарпатської обласної державної адміністрації.

Під час наради Заступник Голови Держмитслужби В. Суворов показав плани реконструкції пунктів пропуску у відповідності до інфраструктури суміжної сторони. Учасникам засідання було продемонстровано технічні засоби, якими потрібно обладнати пункти пропуску: вагові комплекси, системи примусового зупинення автомобіля, камери зчитування номерів, скануючі системи тощо.

Від АсМАП України у нараді брав участь член Ради регіону учасників АсМАП України Закарпатської області, керівник ТОВ «БАРВА АВТО» Михайло Шкріба.Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis