Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 26 липня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
23.07.2021 Щодо введення додаткових обмежень на оформлення та видачу дозволів у 2021 році!...    
23.07.2021 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Харків. ...    
22.07.2021 Німеччина.
Транспортні засоби, призначені для усунення наслідків негоди, тимчасово зв...
    
22.07.2021 Щодо домовленості про виділення додаткової квоти дозволів Італії на 2021 рік!...    
20.07.2021 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Львів. ...    
19.07.2021 Бельгія.
Інформація щодо ситуації з повінню...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо вирішення питань, які виникають при порушенні водіями правил дорожнього руху, зафіксовані у автоматичному режимі.
 

Шановні перевізники!

Під час проведення Ради АсМАП України (9.06.2021р.) та Загальних зборів АсМАП України (10.06.2021р.) перевізниками порушувались питання щодо проблем, які виникають через порушення водіями правил дорожнього руху, зафіксовані у автоматичному режимі.

Звертаємо Вашу увагу на практичні поради для врегулювання зазначених проблем:

1. Надана можливість подавати відомості про належного користувача (водія) транспортного засобу у електронному вигляді.

Завдяки наполегливій та постійній роботі Голови Регіональної ради міжнародних автоперевізників м. Києва Гриненка В.І. та за участі представників Секретаріату АсМАП України вдалось частково вирішити питання, які виникли при порушенні ПДР зафіксованих в автоматичному режимі. Це стосується внесення до Реєстру відомостей про належного користувача – працівника визначеного керівником юридичної особи через веб-додаток, розміщений на офіційному сайті СЦ МВС шляхом заповнення електронної заявки із застосуванням електронного підпису (п. 26 «ЗМІН, що вносяться до Порядку внесення відомостей про належного користувача транспортного засобу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів», затверджених постановою КМУ від 24.03.2021р. №508).

2. Власник транспортного засобу звільняється від відповідальності у разі визнання вини водієм.

Відповідальна особа, зазначена у  ч. 1  ст. 14-2 КУпАП або особа, яка ввезла транспортний засіб на територію України, звільняється від адміністративної відповідальності за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, або за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), якщо протягом 20 календарних днів з дня вчинення відповідного правопорушення або з дня набрання постановою по справі про адміністративне правопорушення законної сили:…

- особа, яка керувала транспортним засобом на момент вчинення зазначеного правопорушення, звернулася особисто до органу (посадової особи), уповноваженого розглядати справи про адміністративні правопорушення, із заявою про визнання зазначеного факту адміністративного правопорушення та надання згоди на притягнення до адміністративної відповідальності, а також надала документ (квитанцію) про сплату відповідного штрафу.

3. Щодо оперативного моніторингу порушень.

3 метою уникнення негативних наслідків на підприємстві, пов'язаних із накладенням і несвоєчасною сплатою штрафів за адмінправопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, можливо наказом визначити відповідальну особу, на яку покласти моніторинг інформації про такі правопорушення, встановлення водіїв, які їх вчинили, проведення з ними роз'яснювальних бесід про необхідної дотримання ПДР; контроль за вчасною сплатою штрафів.

Листом від 29 липня 2020р. №25058/4/16-2020 Міністерство внутрішніх справ України повідомило про опрацювання пропозицій щодо внесення змін, (зокрема, до Інструкції з оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі) в частині конкретизації адреси надсилання Постанов про порушення у випадку, коли власником транспортного засобу є юридична особа на адресу місцезнаходження юридичної особи (а не місце проживання керівника юридичної особи).

Керівник юридичної особи відповідно до ст. 279 4 КУпАП та Порядку, затвердженого постановою КМУ від 14.11.2018р. № 984, за бажанням має право на безоплатне отримання інформації про факт порушення ПДР. Для цього необхідно звернутися з відповідною заявою до територіальних органів з надання сервісних послуг МВС в якій зазначити бажаний спосіб отримання інформації та абонентський номер засобу рухомого (мобільного) зв'язку та/або адресу електронної пошти.

На Сервісі перевірки адміністративних правопорушень в галузі безпеки дорожнього руху зафіксованих в автоматичному режимі за посиланням https://bdr.mvs.gov.ua/ можна перевірити наявність чи відсутність порушень ПДР.

В Реєстрі боржників за посиланням: https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors можна дізнатися чи надійшла постанова про порушення ПДР на примусове виконання відповідного відділу Державної виконавчої служби.

На постановах про порушення ПДР наявний QR код за допомогою якого можна переглянути відео з моменту порушення ПДР та ознайомитися із актуальною інформацією про сплату чи несплату штрафу.

Мобільний додаток «ШТАФИ ПДР» дає можливість перевіряти наявність штрафів за порушення ПДР і сплачувати їх, оперативно отримувати повідомлення про нові постанови або зміни їх статусу. Крім того, у додатку є інформація про розміщення на карті камер автоматичного фіксування порушень ПДР.

Департамент транспортної політики АсМАП України

Юридичний відділ АсМАП України

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis