Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 26 липня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
23.07.2021 Щодо введення додаткових обмежень на оформлення та видачу дозволів у 2021 році!...    
23.07.2021 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Харків. ...    
22.07.2021 Німеччина.
Транспортні засоби, призначені для усунення наслідків негоди, тимчасово зв...
    
22.07.2021 Щодо домовленості про виділення додаткової квоти дозволів Італії на 2021 рік!...    
20.07.2021 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Львів. ...    
19.07.2021 Бельгія.
Інформація щодо ситуації з повінню...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Польща. Щодо роботи електронної системи справляння плати за проїзд транспортних засобів масою понад 3,5 тонни e-TOLL
 

Шановні перевізники!

Додатково до інформації від 07.05.2021 р. та 21.05.2021 р. повідомляємо наступне.

В червні в Польщі почала працювати нова електронна система справляння плати за проїзд для транспортних засобів масою понад 3,5 тонни e-TOLL. Вона заснована на технології супутникового позиціонування і в перспективі повинна замінити собою стару систему viaTOLL.

Тобто, e-TOLL, щонайменше, в доступній для огляду перспективі, буде використовуватися для справляння електронних зборів за проїзд по обраних ділянках автомагістралей, швидкісних і національних доріг, що обслуговуються Генеральною дирекцією національних доріг і автострад Польщі (GDDKiA).

Всім користувачам, які мають намір використовувати систему e-TOLL, доведеться пройти реєстрацію. Це стосується також тих, хто користується viaTOLL: автоматичного переносу даних зі старої системи viaTOLL в нову e-TOLL не буде.

Тестова реєстрація користувачів на сайті www.etoll.gov.pl почалася в  травні. Інтернет - один з декількох способів легалізуватися в новій електронній системі. Крім того, зареєструватися в e-TOLL можна буде через фірмову мережу Місць обслуговування клієнта (Miejsc Obsługi Klienta), яка також має запрацювати в червні, або ж через обраного постачальника паливних карт (kart flotowych).

Перехідний період, коли нова система e-TOLL буде працювати разом зі старою viaTOLL, продовжений до кінця вересня 2021 року. Раніше фінальної датою роботи viaTOLL називалося 30 червня 2021 р.: viaTOLL передбачалося вивести з експлуатації 1 липня, але за два тижні було б неможливо забезпечити новими пристроями для справляння плати за проїзд майже півтора мільйона вантажівок.

Нисьогодні на офіційному інтернет-ресурсі e-TOLL - www.etoll.gov.pl  - в розділі Urządzenia представлений список з 20 пристроїв ZSL (тобто, популярних пристроїв GPS) і бортових пристроїв (OBU), які можуть використовуватися для передачі даних геолокації в системі e-TOLL. При цьому важливо пам'ятати, що в системі e-TOLL бортові пристрої перевізникам надаватися не будуть. Їх доведеться купувати самостійно, тоді як в системі viaTOLL транспондери перевізник отримував під заставу.

Передача даних геолокації і оплата доріг в системі e-TOLL також будуть можливі за допомогою безкоштовного мобільного додатку для смартфонів e-TOLL PL. Анонсувалося, що воно буде доступно в Google Play і App Store з кінця травня. Проте на ранок 3 червня ц.р., наприклад, в Google Play додаток e-TOLL PL так і не з'явилося.

Для інформаційної підтримки користувачів системи e-TOLL Міністерство фінансів і Національна податкова адміністрація Польщі відкрили Телефонний центр обслуговування клієнта. Інфолінія працює цілодобово, зокрема, польською, англійською, німецькою та російською мовами. Скористатися допомогою телефонних консультантів, в тому числі і з питань реєстрації в e-TOLL, можна, зателефонувавши за наступними номерами:

• 800 101 101 - безкоштовний номер для користувачів стаціонарних телефонів в Польщі;

• +48 22 521 10 10 - платний номер для користувачів мобільного зв'язку та клієнтів з-за кордону; оплата за зв'язок здійснюється відповідно до тарифів операторів.

Також питання по роботі e-TOLL можна задати за дополотою електронного листа на адресу kontakt@etoll.gov.pl

Більше інформації - на офіційному ресурсі системи e-TOLL - www.etoll.gov.pl

Інформація щодо порядку функціонування нової системи e-TOLL, порядку реєстрації, способу оплати та ставках зборів, представлена на офіційному сайті e-TOLL , зокрема, російською мовою .

Інформація ZMPD від 11.06.2021 р. щодо нової системи справляння плати за проїзд e-TOLL за посиланням тут .

Джерела інформації: ZMPD, etoll.gov.pl

Департамент транспортної політики

 

 

 

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis