Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 3 липня 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
02.07.2026 З 1 липня вперше зареєстровані в Україні вантажівки для виконання міжнародних перевезень мают...    
02.07.2026 Українські перевізники тепер можуть зареєструватися для отримання бортового пристрою для опла...    
02.07.2026 Щодо змін до Положення про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів...    
01.07.2026 Конференція АсМАП України...    
30.06.2026 Щодо особливостей внесення (чи не внесення) відомостей до форми товарно-транспортної накладно...    
17.06.2026 Україна та Албанія відкривають автомобільне сполучення між країнами: підписано Угоду...    
Авторизація
Логін
Пароль
 Реєструватися
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Угорщина.
Система оплати дорожніх зборів Hu-Go автоматично переводить іноземні вантажівки в нижчу екологічну категорію, якщо перевізник не доведе зворотне
 

Шановні перевізники!

Угорський постачальник послуг по оплаті дорожніх зборів National Toll Payment Services Plc поінформував, що вводить вимогу до іноземних перевізників надавати розширені реєстраційні дані і завантажувати документи своїх транспортних засобів, які стосуються класифікації екологічних стандартів в системі оплати дорожніх зборів HU-GO. Це випливає з повідомлення, опублікованого прес-службою компанії National Toll Payment Services Plc. (NTPS Plc.). 

З 1 липня 2021 року компанія National Toll Payment Services Plc. (NTPS Plc.) автоматично переводить вантажні автотранспортні засоби з повною масою понад 3,5 тонн, зареєстровані в системі HU-GO і з кодом іноземної країни, в найнижчу екологічну категорію, якщо перевізники не можуть надати задовільні докази екологічної безпеки свого автомобіля.

У зацікавлених осіб є час до 30 червня 2021 р., щоб надати розширений обсяг обов'язкових реєстраційних даних на автомобіль (марка, рік випуску, VIN) в своєму профілі HU-GO і завантажити документ транспортного засобу із зазначенням його екологічної категорії. В іншому випадку перевізнику доведеться платити найвищі дорожні збори. Посилення заходів в першу чергу направлено на поліпшення дотримання принципу «забруднювач платить».

Вантажним автотранспортним засобам з іноземними номерами, зареєстрованим в системі HU-GO, перевізники яких не виконали зазначені вимоги, з 1 липня 2021 року компанія NTPS Plc. автоматично присвоїть найнижчий екологічний клас (клас «C», в системі HU-GO: «EURO 0»), в якому вони будуть залишатися до тих пір, поки вимоги не будуть виконані.

Компанія NTPS Plc. просить іноземних перевізників вчасно перевірити, чи надали вони дані, які запитуються і чи завантажили вони необхідні документи. Також компанія просить своїх клієнтів видалити зі свого профілю в HU-GO транспортні засоби, які вже не є їх власністю.

Переведення іноземних вантажних автомобілів в найнижчу екологічну категорію, якщо власники не надали необхідні дані, не є новим підходом NTPS Plc. Подібні правила вже вводились, зокрема, в Австрії, Чехії, Словаччині.

Більш детальна інформація про екологічні класи двигунів знаходиться на сторінці www.hu-go.hu , а також там розміщено відео про те, як вказувати необхідні дані і завантажувати документи.

Департамент транспортної політики  

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis