Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 18 червня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
18.06.2021 Відповідь Міністерства клімату та навколишнього середовища Польщі щодо перевезень відходів та...    
16.06.2021 Нагородження переможців конкурсу “Кращий перевізник року АсМАП України за 2020 рік”...    
17.06.2021 Щодо вирішення питань, які виникають при порушенні водіями правил дорожнього руху, зафіксован...    
17.06.2021 Щодо роботи ПВД Укртрансбезпеки у святкові дні ...    
16.06.2021 Юридична допомога в країнах Європейського Союзу...    
15.06.2021 Польща. Щодо роботи електронної системи справляння плати за проїзд транспортних засобів масою...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Про засідання Робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки України
 

Шановні учасники Асоціації!

В продовження інформування про роботу Секретаріату АсМАП з вирішення нагальних питань, які на сьогодні стоять перед транспортними операторами-учасниками АсМАП України повідомляємо наступне.

24 вересня поточного року відбулось засідання Робочої групи з питань розвитку та вдосконалення законодавчого забезпечення прикордонної політики, Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки України.

В робочій нараді, яка пройшла за головування Народного депутата-члена Комітету Верховної Ради України Ю.Здебського, взяли участь Президент Асоціації Л.Костюченко та Віцепрезидент Ю.Кучинський. Також в засіданні взяли участь представники Офісу Президента України, Міністерства закордонних справ, Міністерства внутрішніх справ, Державної прикордонної служби, Державної митної служби, Мінінфраструктури та представники Комітету ВР України з питань транспорту та інфраструктури.

Президент АсМАП України інформував присутніх про нагальні питання функціонування міжнародних автомобільних пунктів пропуску на державному кордоні України з країнами Європейського Союзу та про проблеми міжнародних автомобільних перевізників, які постійно виникають під час перетину кордону держави і потребують термінового вирішення.

В своєму виступі Президент АсМАП України не тільки інформував учасників Робочої групи про реальний стан справ на кордоні, за результатами моніторингу та аналізу ситуації фахівцями Асоціації, а й довів конкретні пропозиції АсМАП України з системного вирішення проблемних питань.

Після обговорення піднятих Асоціацією питань, було прийнято рішення надати Секретарю робочої групи пропозиції від сторін, відповідно компетенції. Після узагальнення, питання вирішення проблем перетину кордону вантажними транспортними засобами буде підняте керівником Робочої групи на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки України.

За результатами засідання Комітету Верховної Ради України плануються звернення до Президента України, до керівників органів виконавчої влади та контролюючих органів з планом дій для системного та реального вирішення питань цивілізованого та ефективного перетину державного кордону України вантажними транспортними засобами міжнародних автомобільних перевізників.

Департамент супроводження Конвенції МДП

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis