Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 6 серпня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
05.08.2020 У місті Харкові з 10 по 21 серпня 2020 року видача книжок МДП здійснюватися не буде.    
05.08.2020  Болгарія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
05.08.2020  Італія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення...
    
04.08.2020  Італія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення...
    
03.08.2020 Звернення АсМАП України до Президента України та Міністра МВС стосовно врегулювання ситуації ...    
03.08.2020  Бельгія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо надання звітності про використання дозволів ЄКМТ 2020 року!
 

Шановні перевізники!

З 01 вересня 2020 року має розпочатися прийом документів для участі у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ на 2021 рік.

Конкурсною комісією під час розподілу дозволів ЄКМТ будуть враховуватися дані звітності про використання дозволів ЄКМТ за 9 місяців поточного року та наявність цих звітів.

В зв’язку з цим, нагадуємо Вам про те, що відповідно пункту 2 розділу VII Порядку проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 20.08.2004 № 757, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.08.2004 за № 1076/9675 (далі Порядок), для аналізу ефективності використання дозволів Європейської Конференції Міністрів Транспорту (ЄКМТ) автомобільні перевізники до 15 числа кожного місяця надають до уповноваженого органу - до Укртрансбезпеки - в паперовому та електронному вигляді звіт про використання дозволів ЄКМТ за попередній місяць відповідно до відомостей, внесених до бортового журналу.

Відривні листки бортового журналу, засвідчені підписом уповноваженої особи та печаткою автомобільного перевізника (у разі наявності), надаються разом зі звітом в паперовому вигляді щодо використання дозволів ЄКМТ за формою, передбаченою Порядком, і надсилаються до Укртрансбезпеки за кожним дозволом ЄКМТ окремо за поштовою адресою:

Укртрансбезпека, пр-т Перемоги, 14, м. Київ, 01135.

Заповнені сторінки бортового журналу повинні залишатися в бортовому журналі до закінчення строку дії відповідного дозволу ЄКМТ.

Автомобільні перевізники надають звіти про використання дозволів ЄКМТ безпосередньо до Укртрансбезпеки або через уповноважену особу чи організацію (УДП «Укрінтеравтосервіс», АсМАП України).

Для подачі звіту щодо використання дозволів ЄКМТ в електронному вигляді автомобільні перевізники можуть використовувати безкоштовний on-line сервіс за адресою в Інтернеті http://truck.docsmatic.com/.

Звіт щодо використання дозволів ЄКМТ, сформований автомобільним перевізником в електронному вигляді, підтверджується працівниками Укртрансбезпеки після отримання та перевірки відповідного звіту у паперовому вигляді та відривних листів бортових журналів. Перевірка здійснюється по кожному виконаному рейсу за дозволом ЄКМТ, занесеному у бортовий журнал.

Звертаємо увагу перевізників на те, що внесення інформації за допомогою on-line сервісу щодо використання дозволів ЄКМТ відповідно до надісланих автомобільними перевізниками відривних листів бортових журналів Укртрансбезпекою не здійснюється.

Згідно з пунктом 2 розділу VII цього Порядку за неподання перевізником відривних листків бортових журналів протягом І - ІІІ кварталів поточного року накладається 0,75 штрафного бала за порушення щодо кожного дозволу ЄКМТ, що враховується при розподілі дозволів ЄКМТ. Так, при розподілі дозволів ЄКМТ на 2020 рік до 90 перевізників були застосовані штрафні санкції через неподання звітності по ЄКМТ у 2019 році.

Враховуючи викладене, просимо учасників Асоціації прийняти дану інформацію до уваги при формуванні та наданні звітності про використання дозволів ЄКМТ 2020 року та вчасно надавати ці звіти.

Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis