Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 4 квітня 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
31.03.2026 Оновлення в програмі TIR-EPD, додана можливість роздруківки ENS Pass...    
26.03.2026 Щодо запровадження нових вимог польської сторони у сфері моніторингу перевезення товарів SENT...    
25.03.2026 АсМАП України шукає перевізника для виконання перевезення книжок МДП за маршр...    
25.03.2026 Про посилення митними органами країн ЄС контролю за відповідністю автомобільних транспортних ...    
24.03.2026 Щодо розробки змін до ліцензійних умов...    
20.03.2026 Щодо запобігання проблемам при в’їзді до Румунії з використанням ввізної декларації ENS, под...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
До уваги перевізників, які здійснюють перевезення внапрямку Туреччини
 

З метою підтримки бізнесу мультимодальних перевезень через Чорне море, судноплавна компанія «Укрфері» з 29 травня збільшує кількість рейсів поромів на лінії Чорноморськ (Україна) – Карасу (Туреччина) та зменшує вартість перевезення.

Розкладом руху, який розміщується на сайті www.ukrferry.com передбачено 2 рейси порому на тиждень.

Перевезення будуть здійснюватися за новими тарифами:

 

LI Чорноморськ –

LO Kарасу

LI Kарасу –

LO Чорноморськ

Вантажний автомобіль

18 х 2,6 х 4,5 м

45 тон брутто

700 дол.США

750 дол.США

Вантажний автомобіль

з вантажем з країн ЄС, Норвегії та Молдови

600 дол.США

-

Вантажний автомобіль

без вантажу тільки одному напрямку

500 дол.США

-

Напівпричеп

не більш 14 х 2,6 х 4,5 м

37 тон брутто

650 дол.США

650 дол.США

Ставки тарифу встановлені на завантажений (безпечним, невійськовим та безакцизним вантажем) або порожній автомобіль, або напівпричеп та включають квиток на перевезення одного водія та його харчування в ресторані на борту судна.

Крім того, в порту Карасу працює АЗС, на якій можна придбати без мита дизельне пальне (TAX FREE FUEL), для автотранспорту, який перевозить експортні турецькі вантажі.

Постійним клієнтам з великими обсягами перевезень передбачено надання бонусних квитків (BONUS ticket) на договірних умовах.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://stenaline.com/
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis