Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 31 травня 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
29.05.2026 Щодо об’єднання процедур сертифікації ЄКМТ та отримання протоколу контролю технічного стану т...    
29.05.2026 Старт виборчої кампанії на посаду Президента АсМАП України...    
28.05.2026 Щодо введення температурних обмежень....    
28.05.2026 Чехія відкриває нову парковку для вантажівок на трасі D7...    
28.05.2026 Нідерланди. Тимчасове зниження плати за проїзд для вантажівок...    
28.05.2026 Німеччина. Вимкнення мережі 2G для бортових пристроїв...    
Авторизація
Логін
Пароль
 Реєструватися
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Німеччина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення
 

Федеральна земля Баварія продовжила дію скасування заборони на рух по неділях і святкових днях для всіх вантажних автомобілів до 19 квітня 2020 року.

Федеральна земля Гессен продовжила дію скасування заборони на водіння по неділях і святкових днях для всіх вантажних автомобілів. Скасування заборони на рух в Гессені діє до 30 червня 2020 року.

Постійно оновлюваний огляд прийнятих федеральними землями положень можна знайти тут: https://www.bag.bund.de/SharedDocs/Downloads/DE/Sonstige/Arbeitshilfe_Strassenverkehrsrecht.pdf?__blob=publicationFile

Джерело інформації: IRU за інформацією BAG, DSLV

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://stenaline.com/
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis