Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 23 квітня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
22.04.2024 Засідання Генеральної Асамблеї BSEC-URTA...    
18.04.2024 Щодо оприлюднення перерозподілу дозволів ЄКМТ серед українських перевізників на 2024 рік!...    
12.04.2024 Україна та Чорногорія погодили «транспортний безвіз» для вантажних перевезень ....    
11.04.2024 24 перевізників відключено від Системи «ШЛЯХ» за системне порушення військовозобов’язаними пр...    
11.04.2024 Комітет з питань транспорту та інфоструктури Верховної Ради України рекомендував до другого...    
04.04.2024 Німеччина. Закриття автобану А7 (05.04-08.04.2024)...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Інформація станом на 17.03.2020 щодо обмежень при перетинанні кордонів за напрямком Україна – країни Кавказу та Азії в зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19.
 

Повідомлення Посольства України в Туркменістані.

5 березня ц.р. в МЗС Туркменістану відбувся брифінг щодо заходів із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

Під час заходу Перший заступник Міністра закордонних справ Туркменістану В.Хаджієв і Міністр охорони здоров’я та медичної промисловості Туркменістану Н.Аманнепесов поінформували керівників іноземних дипломатичних установ та міжнародних організацій, акредитованих в Туркменістані, про заходи, які вживаються державою для запобігання розповсюдження коронавірусу COVID-19.

Наголошено, що в’їзд на територію Туркменістану осіб з країн, в яких зареєстровано випадки захворювання коронавірусом COVID-19, призупинений (за винятком дипломатів та службових осіб, а також супроводжуючих гуманітарні вантажі). Проведення міжнародних заходів за участі представників іноземних країн відкладається на невизначений період. Авіарейси з/до міжнародного аеропорту м. Ашгабат переносяться до аеропорту м. Туркменабад.

Окрім скринінгу температурних показників в аеропортах та пунктах пропуску кордону відбираються також біоматеріали з верхніх дихальних шляхів (носоглотки), протягом 6-8 год. проводиться їх тест-аналіз на предмет наявності коронавірусу COVID-19. У разі позитивного результату, незалежно від статусу особи, яка в’їжджає на територію Туркменістану, вона буде поміщена в карантин щонайменше на 14 днів.

Звернення Послів США, ФРН та Франції в Туркменістані щодо письмового інформування закордонних дипломатичних представництв про обмежувальні заходи, запроваджені Урядом Туркменістану з метою уникнення розповсюдження коронавірусу COVID-19, залишилось без відповіді.

За неофіційною інформацією, станом на березень ц.р. призупинено проїзд вантажного і пасажирського автотранспорту на всіх ділянках туркменсько-іранського, туркменсько-афганського, туркменсько-узбецького, туркменсько-таджицького кордонів. Закритий для проїзду пасажирського і вантажного транспорту морський порт Туркменбаші.

Згідно з неофіційною інформацією діючий на сьогодні в Туркменістані контроль передбачає проведення тестування на предмет захворювання з необхідністю очікування на результат на місці (в пункті пропуску) протягом 6-8 годин. У разі позитивної реакції або виявлення зовнішніх ознак (симптомів) захворювання, за рішенням відповідних служб, особи, які в’їжджають, у т.ч. ті, які знаходилися в їх оточенні (без виключення), примусово поміщаються в карантин на термін від 14 до 24 діб. Від осіб, які перетинають кордон, можуть вимагатися розписки про проходження т.зв. самокарантину, що передбачає зобов’язання щодо обмеження контактів та свободи пересування протягом обумовленого карантинного періоду.

Особам, які відмовляються від примусового проходження карантину, може бути відмовлено у в'їзді в Туркменістан.

У зв’язку із введеними в Туркменістані обмеженнями щодо в’їзду/виїзду громадян та, відповідно, різким скороченням пасажиропотоку, більшість міжнародних авіаперевізників значно скоротили або скасували свої регулярні рейси в країну на невизначений термін.

Офіційних даних щодо наявності захворювання на коронавірус COVID-19 в Туркменістані станом на 16 березня ц.р. немає.

Водночас, необхідно врахувати, що у випадку поширення коронавірусу, державні органи Туркменістану можуть у будь який час призупинити в’їзд/виїзд вантажного автотранспорту на кордонах з іншими країнами, в яких зафіксовано випадки захворювань вірусом СОУЮ-19.

Згідно з нотою Міністерства закордонних справ Туркменістану, отриманої 17 березня ц. р., при перетині туркменсько-узбецького кордону громадянами Туркменістану, Узбекистану та громадянами третіх країн, починаючи з 17 березня 2020 р. від них будуть вимагати довідки про відсутність захворювання COVID-19.

Повідомлення Посольства України в Республіці Узбекистан

Після офіційного підтвердження 15 березня в Узбекистані першого випадку зараження коронавірусом COVID-19 узбецьким урядом було оголошено карантин. З 16 березня по всіх міждержавних напрямках залізниць Узбекистану тимчасово припиняється рух пасажирських поїздів, а також скасовано більшість міжнародних авіарейсів. За повідомлення Державної митної служби РУз, вказані обмеження не поширюються на осіб і транспортні засоби, які займаються перевезеннями вантажів автомобільним, залізничним, морським, річковим, повітряним видами транспорту, а також на рух зовнішньоторговельних товарів. Станом на сьогодні, доставка експортно-імпортних вантажів не буде припинена. Однак перевізники та їхні транспортні засоби будуть допущені до пересування по Республіці Узбекистан тільки після належних перевірок та процедур.

Повідомлення Посольства України в Турецькій Республіці.

Станом на 16 березня п.р., за інформацією, яка надана Міністерством закордонних справ Туреччини закрито пункти пропуску на кордонах з Іраком та Іраном. Вантажний транспорт на прикордонному пункті Хабур (Туреччина-Ірак) зможе перетинати кордон відповідно до процедури, визначеної Міністерством охорони здоров’я Турецької Республіки та Міністерством торгівлі Турецької Республіки.

Просимо при плануванні перевезень враховувати надану інформацію.

При надходженні інших повідомлень від Посольств інформація буде опублікована додатково.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis