Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 6 серпня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
05.08.2020 У місті Харкові з 10 по 21 серпня 2020 року видача книжок МДП здійснюватися не буде.    
05.08.2020  Болгарія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
05.08.2020  Італія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення...
    
04.08.2020  Італія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення...
    
03.08.2020 Звернення АсМАП України до Президента України та Міністра МВС стосовно врегулювання ситуації ...    
03.08.2020  Бельгія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо проведення засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання іноземних дозволів!
 

Шановні перевізники!

Міністерство інфраструктури України оприлюднило на своєму офіційному веб-сайті 14.02.2020 Протокол від 13.02.2020 № 36 засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав, затверджений наказом Міністерства інфраструктури України від 14.02.2020 № 68 (https://mtu.gov.ua/documents/1695.html)

Відповідно до цього Протоколу Комісією були прийняті наступні рішення:

1. З метою зняття соціальної напруги серед міжнародних вантажних перевізників не пізніше 22.02.2020 здійснювати оформлення та видачу за електронним замовленням через Транспортний портал електронних послуг e-transport.gov.ua (далі – Транспортний портал), у рамках реалізації відповідного пілотного проєкту:

1.1. Дозволів ОЧЕС та ТРАСЕКА з урахуванням обмежень тимчасового характеру, визначених протоколом засідання Комісії від 24.12.2019 № 34, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 28.12.2019 № 996.

1.2. Дозволів Італії (універсальний Євро-3, Євро-5, Євро-6) з урахуванням обмежень відповідно до додатку 2 Порядку та обмежень тимчасового характеру, визначених протоколом засідання Комісії від 24.12.2019 № 34, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 28.12.2019 № 996, у кількості 1/12 річної квоти зазначених дозволів.

1.3. Дозволів Республіка Польща (універсальний Євро-3, Євро-4) з урахуванням обмежень тимчасового характеру, визначених протоколом засідання Комісії від 04.02.2020 № 35, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 04.02.2020 № 40, у кількості третьої частини від 1/12 річної квоти кожного виду зазначених дозволів.

2. Рекомендувати Державній службі України з безпеки на транспорті при оформленні та видачі дозволів, для яких діють обмеження на завантажені АТЗ, здійснювати перевірку підтвердження завантаження за номером вантажно-митної декларації на вебсайті Державної фіскальної служби України, безпосередньо перед друком такого дозволу та видачі його перевізнику.

3. З метою належної організації процесу оформлення та видачі дозволів у ПВД Укртрансбезпеки, а також забезпечення ефективного контролю, не пізніше 01.03.2020:

3.1. Зняти обмеження тимчасового характеру щодо оформлення та видачі у кількості 1/12 річних квот дозволів Австрії, Італії, Польщі, Румунії, Туреччини (порожній), Угорщини (без оплати транспортного податку), Фінляндії (в/з третіх країн).

3.2. Здійснювати оформлення та видачу за електронним замовленням через Транспортний портал дозволів Італії (універсальний Євро-3, Євро-5, Євро-6) та Угорщини (всі види без оплати транспортного податку) незалежно від виду, а також Туреччини (порожній) і Фінляндії (в/з третіх країн) не більше 2 дозволів на транспортний засіб протягом місяця, при цьому оформлення другого дозволу здійснювати лише після використання та повернення попереднього.

3.3. Здійснювати оформлення та видачу за електронним замовленням через Транспортний портал дозволів Австрії не більше 4 дозволів на транспортний засіб протягом місяця (незалежно від виду), при цьому оформлення наступної пари дозволів здійснювати лише після використання та повернення попередньої пари дозволів цієї країни.

3.4. Здійснювати оформлення та видачу за електронним замовленням через Транспортний портал дозволів Румунії (незалежно від виду) не більше 2 дозволів на транспортний засіб протягом місяця за умови виконання одного виду перевезення у прямому і зворотному напрямках (двостороннього або транзитного, або в/з третіх країн), при цьому оформлення наступного дозволу здійснювати лише після використання та повернення попереднього, або не більше 4 дозволів (незалежно від виду) на транспортний засіб протягом місяця за умови зміни виду перевезення у прямому і зворотному напрямках, при цьому оформлення наступної пари дозволів здійснювати лише після використання та повернення попередньої пари дозволів цієї країни.

3.5. Здійснювати оформлення та видачу за електронним замовленням через Транспортний портал дозволів Республіки Польщі не більше 2 дозволів на транспортний засіб протягом місяця (незалежно від виду), при цьому оформлення другого дозволу здійснювати лише після використання та повернення попереднього, з урахуванням обмежень тимчасового характеру:

Польща (універсальний усі види) – оформлення та видачу дозволів здійснювати до Республіки Польща або транзитом по її території окрім напрямків країн, до яких є альтернативний проїзд (Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії) , які відповідають екологічним параметрам Євро-3 та вище, повна маса яких перевищує 10 тонн. Здійснювати оформлення та видачу лише одного дозволу Республіки Польща на транспортний засіб, який здійснює конкретне перевезення територією Республіки Польща, навіть за умови зміни виду перевезення під час одного кругорейсу;

Польща (транзитний Євро-4 та вище) – оформлення та видачу дозволів здійснювати на транзитні перевезення по території Польщі окрім напрямків країн, до яких є альтернативний проїзд (Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії) , які відповідають екологічним параметрам Євро-4 та вище, повна маса яких перевищує 10 тонн. Здійснювати оформлення та видачу лише одного дозволу Республіки Польща на транспортний засіб, який здійснює конкретне перевезення територією Республіки Польща, навіть за умови зміни виду перевезення під час одного кругорейсу.

Враховуючи викладене, просимо учасників Асоціації прийняти до відома та використання в роботі надану інформацію.

Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis