Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 9 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Хмельницький. ...    
07.12.2023 Контактні дані митниць України, держав-членів ЄС та ЄАВТ оновлено...    
06.12.2023 Щодо продовження строків доставки товарів до митниць призначення в Україні  у період воєнного...    
06.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м.Чернівці...    
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо обмеження в’їзду вантажних автомобілів до м. Київ
 

Відповідно до рішення Київської міської ради від 22.05.2013 р. № 340/9397 «Про деякі заходи щодо впорядкування руху вантажних автомобілів у м. Києві» обмежено в’їзд вантажних автомобілів з дозволеною масою понад 4,5 тони в межі міста Києва з 07. год. до 20.00 год., передбачивши можливість в’їзду автомобілів, які здійснюють перевезення вантажів у міжнародному сполученні, з 10.00 год. до 17.00 год. при наявності у водіїв міжнародної автомобільної накладної «CMR» або книжки міжнародних дорожніх перевезень (МДП) та обладнання автопоїздів знаком «TIR».

Рух транзитних вантажних автомобілів територією міста Києва дозволено з 20.00 год. до 07.00 год. лише по просп.. М.Бажана, Південному мостовому переходу через р. Дніпро, Столичному шосе, вул. Академіка Заболотного, пл. Одеській, Великій Кільцевій дорозі, просп.. Академіка Палладіна, вул. Міській, Гостомельському шосе, Новій дорозі, просп.. Мінському, пл. Т. Шевченка, вул. Полярній, вул. Богатирській, пл. Тульській, просп.. С. Бандери, просп.. Генерала Ватутіна, пл. Керченській, вул. Братиславській, просп.. Броварському.

Крім того, обмежено в’їзд в центральну частину міста Києва в межах Повітрофлотського шляхопроводу – вул. В. Чорновола – вул. Глибочицької – вул. Верхній (Нижній) Вал – вул. Набережно-Хрещатицької – бульв. Дружби народів – пл. Московської – просп.. Червонозоряного – просп.. Повітрофлотського – Повітрофлотського шляхопроводу вантажних автомобілів з дозволеною масою понад 4,5 тонни, а також тракторів, самохідних машин і механізмів (крім оперативних та спеціальних транспортних засобів).

Крім того, з метою мінімізації руйнування покриття доріг та утворення на них повздовжньої та усадочної деформації розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07.07.2012 р. № 1173 «Про обмеження руху великовагового автотранспорту на вулицях і дорогах м. Києва» у зв’язку з підвищенням температури повітря, обмежено рух у м. Києві великовагових транспортних засобів з фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь понад 7 тонн з 10.00 год. до 22.00 год., в денну пору доби за температури повітря вище +28 С.

Під час контролю за виконанням зазначених нормативно-правових документів Управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечує зупинку та відстій великовагових транспортних засобів на проїзній частині, що негативно впливає на пропускну спроможність доріг, а, враховуючи значну кількість великовагового транспорту, довжина відстою такого транспорту у крайній правій смузі може сягати декілька кілометрів.

Відтак на виконання доручення Міністерства інфраструктури України Державним агентством автомобільних доріг України (Укравтодор) надано інформацію про наявність на автомобільних дорогах загального користування державного значення стоянок та місць відстою для транспортних засобів.

З місцями стоянок та місць відстою транспортних засобів можна ознайомитись за посиланням: https://ukravtodor.gov.ua/4496/perelik_stoianok_ta_mists_vidstoiu_transportnykh_zasobiv__v_rozrizi_avtomobilnykh_dorih_zahalnoho_korystuvannia.html

Просимо взяти до відома з метою завчасного планування маршрутів з врахуванням існуючих обмежень.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis