Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 9 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Хмельницький. ...    
07.12.2023 Контактні дані митниць України, держав-членів ЄС та ЄАВТ оновлено...    
06.12.2023 Щодо продовження строків доставки товарів до митниць призначення в Україні  у період воєнного...    
06.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м.Чернівці...    
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Пілотний проект eTIR
 

13-14 березня в АсМАП України відбулась робоча зустріч представників МСАТ, ДФСУ та АсМАП України для обговорення питань реалізації eTIR в транспортному коридорі Україна – Грузія – Азербайджан – Казахстан. Головна мета – остаточно узгодити технічні питання обміну електронної інформації між МСАТ та митними органами України.

В зустрічі взяли участь представники МСАТ керівник Відділу цифровізації системи МДП та транзитних систем Лукас Лажьє, менеджер проекту Ольга Босс, від ДФС України в.о. начальника Спеціалізованого управління з питань розробки та супроводження програмного забезпечення для органів доходів і зборів Олександр Івашкович, головний спеціаліст Спеціалізованого управління з питань розробки та супроводження програмного забезпечення для органів доходів і зборів Наталя Шевельова, начальник Управління контролю за переміщенням товарів Петро Зотов, заступник начальника Управління – начальник відділу супроводження процедури МДП та взаємодії з гарантами Віктор Курилов, заступник начальника Управління – начальник відділу організації переміщення та контролю за доставкою товарів Ігор Жарій, заступник начальника відділу організації переміщення та контролю за доставкою товарів Володимир Тимошенко, від АсМАП України директор Департаменту супроводження Конвенції МДП Віталій Німченко, заступники директора Департаменту супроводження Конвенції МДП Петро Вєєр та Леонід Хмельницький, начальник відділу інформаційних технологій Валерій Нетреба.

На початку зустрічі присутні наголосили на важливості впровадження електронної процедури перевезень вантажів у міжнародному сполученні за системою МДП та окреслили коло практичних питань, вирішення яких прискорить запровадження пілотного проекту eTIR в транспортному коридорі Україна – Грузія – Азербайджан – Казахстан.

Лукас Лажьє інформував про позитивні результати пілотного проекту eTIR між Туреччиною і Іраном та висловив надію, що спільними зусиллями пілотний проект буде впроваджено в інтермодальному коридорі Україна – Грузія – Азербайджан – Казахстан. Мета пілотного проекту eTIR - комп'ютеризація процедури МДП, її спрощення, підвищення її ефективності та взаємозв'язку з використанням інструментів ІТ, в тому числі в МСАТ, і комп'ютеризованих процесів в логістиці і на транспорті. Менеджер проекту Ольга Босс презентувала пілотний проект, наголосивши на беззаперечних перевагах використання eTIR для всіх ланок міжнародних автоперевезень вантажів, що значно прискорить процес проведення митних процедур під час транзиту і перетину кордонів та сприятиме розвитку міжнародної торгівлі в цілому.

Під час робочої зустрічі відбулась плідна дискусія, обмін думками стосовно процесу та подальших дій з комп’ютеризації МДП. Були обговорені конкретні питання функціональних можливостей комп’ютеризації МДП, спрощення процедур транзиту, правові питання та питання безпеки, першочергові кроки, які необхідно здійснити з реалізації пілотного проекту eTIR в транспортному коридорі Україна – Грузія – Азербайджан – Казахстан, подальшої комп’ютеризації перевезень в системі МДП.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis