Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 1 липня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
27.06.2025 Щодо запровадження температурних обмежень...    
27.06.2025 Система в’їзду/виїзду ЄС (ЕЕS) зараз не працює...    
20.06.2025 Туреччина. Стосовно завірення довіреностей на керування АТЗ ...    
20.06.2025 Звернення Ради та Ревізійної комісії АсМАП України до учасників Асоціації...    
20.06.2025 Туреччина. Необхідні додаткові документи при першому в’їзді АТЗ або водія....    
12.06.2025 Щодо штрафів за порушення RMPD (gps- сигналу та технічних помилок). Заповнення гугл-форми.    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Зустріч міжнародних автоперевізників з міністром інфраструктури України
 

11 лютого у приміщенні Міністерства інфраструктури України відбулася робоча зустріч міністра інфраструктури Володимира Омеляна з президентом АсМАП України Леонідом Костюченком. На зустрічі також були присутні директор Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Віктор Сасін, голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк, віце-президент АсМАП Петро Главацький, перший віце-президент Громадського об’єднання «Український транспортний союз» Володимир Балін та голова Ради регіону учасників АсМАП міста Києва Володимир Гриненко.

На виконання вимог страйкового комітету АсМАП України представники асоціації порушили низку актуальних питань діяльності міжнародних автоперевізників. Зокрема, поновлення цілодобового режиму роботи пунктів видання дозволів, передусім, «Львів» та «Ковель». Також серед ключових питань, що обговорювалися під час зустрічі – поліпшення забезпечення перевізників дозвільними документами на право здійснення перевезень територіями іноземних держав та необхідність виконання вимог Хартії якості ЄКМТ.

За результатами обміну думками з приводу порушених питань діяльності галузі міністр інфраструктури України Володимир Омелян та президент АсМАП України Леонід Костюченко підписали План спільних заходів щодо вирішення проблемних питань у сфері міжнародних автомобільних перевезень на 2019 рік. Це документ, підписанню якого передувала активна консультаційна робота щодо шляхів розв’язання проблемних питань, пов’язаних із роботою пунктів видачі дозволів на міжнародні перевезення, контролем за процесом видачі, використання дозволів та інше.

На думку президента АсМАП України Леоніда Костюченка, документ містить вичерпний перелік вимог страйкового комітету, котрі порушувалися під час кількох останніх зустрічей перевізників з міністром та керівниками структурних підрозділів Міністерства інфраструктури. Також міжнародні автоперевізники сподіваються на беззастережне виконання Плану спільних заходів вже найближчим часом.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis