Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 4 квітня 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
31.03.2026 Оновлення в програмі TIR-EPD, додана можливість роздруківки ENS Pass...    
26.03.2026 Щодо запровадження нових вимог польської сторони у сфері моніторингу перевезення товарів SENT...    
25.03.2026 АсМАП України шукає перевізника для виконання перевезення книжок МДП за маршр...    
25.03.2026 Про посилення митними органами країн ЄС контролю за відповідністю автомобільних транспортних ...    
24.03.2026 Щодо розробки змін до ліцензійних умов...    
20.03.2026 Щодо запобігання проблемам при в’їзді до Румунії з використанням ввізної декларації ENS, под...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Україна. Щодо закриття руху в Чернігівській області
 

Шановні автоперевізники!

У зв’язку із пожежею та вибухами на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба, Ічнянського району, Чернігівської області, прийнято рішення про закриття руху для всіх видів транспорту на автодорогах:

Р-68 Талалаївка - Ічня - Тростянець - Сокиринці - /Н-07/ від Талалаївки в сторону Ічні і від Парафіївки в сторону Ічні;

Т-25-27 Новий Биків - Ічня від перехрестя з дорогою Р-67 Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин в сторону Хаєнки-Монастирища-Ічні;

Т-25-24 Борзна-Ічня-Прилуки зі сторони Плисок в сторону Ічні і зі сторони дороги Н-07 до Ічні.

Організовано маршрути об’їзду небезпечних зон.

Детальніше дивись тут.

Просимо врахувати під час виконання перевезень територією Чернігівською області.

Департамент транспортної політики

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://stenaline.com/
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis