Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 20 травня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.05.2024 Щодо перетину кордону водіями, що здійснюють міжнародні перевезення вантажів...    
10.05.2024 Запрошуємо на вебінар “Як уникнути штрафів за оплату проїзду в Польщі” ...    
10.05.2024 13 травня о 12:30 відбудеться пресконференція на тему:
«Як зупинит...
    
08.05.2024 Шановні перевізники!
На сайті Президента України створена пет...
    
08.05.2024 Румунія: Санкції за відсутність декларації в електронній транспортній системі RO для всіх ван...    
08.05.2024 12 перевізників відключено від Системи «ШЛЯХ» за системне порушення військовозобов’язаними пр...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Допомога захисникам Вітчизни
 

Вітчизняна Асоціація міжнародних автоперевізників спільно з учасниками Українського Транспортного Союзу продовжують надавати допомогу українським військовим, які боронять країну на сході держави. Цього разу передали автомобіль, холодильник, пральну машину, продукти харчування та деякі предмети, необхідні у побуті.

Підступна агресія північного сусіда проти нашої Батьківщини на багато років змінила пріоритети розвитку держави. Українцям нині доводиться займатися тим, чим вони не займалася ніколи – зміцненням обороноздатності своєї країни. Осторонь цього не залишаються й українські міжнародні перевізники.

Військові однієї з артилерійських бригад, що тримають оборону на сході країни, не вперше отримують волонтерську допомогу від міжнародних автоперевізників. Днями наші захисники приїхали до столиці, щоб отримати чергову партію такої допомоги. Учасники асоціації спершу цікавляться: що потрібно військовим, а вже потім купують нейнеобхідніше. Як кажуть самі оборонці: «Ми не від чого не відмовляємося, бо в польових умовах усе – не зайве».

Протягом усього періоду бойових дій на Донбасі учасники АсМАП України, Українського Транспортного Союзу активно допомагають військовим. Адже у спадок від режиму Януковича українській армії не залишилося майже нічого. Тож на початку протистояння потрібне було практично все: автомобільна техніка, продукти харчування, одяг, елементарне військове спорядження, медикаменти та медичне обладнання. Тож волонтери, громадські організації мусили відшукувати кошти і купувати найнеобхідніше. Нині ситуація змінилася, але ідеальною її назвати й сьогодні не можна.

За словами президента АсМАП України Леоніда Костюченка, він був вражений, в яких умовах знаходяться наші захисники.

«Звертаюся до наших перевізників, до всіх, хто небайдужий до майбутнього нашої країни. Необхідно посилити цю роботу. Нас запевняють, що всім необхідним військові забезпечені. Але я особисто побачив, що вони потребують допомоги. Найбільше вразили три полички, на яких знаходяться медикаменти батальйону. Та в аптечці у кожного з нас більше медикаментів ніж таке забезпечення! Тому, ми відправили те, на що найбільше потребують хлопці на передовій. Зокрема, медичні препарати, засоби гігієни, калорійні продукти харчування та інше. Я закликаю всіх перевізників, щоб ми більш активно попрацювали над цим» - наголосив керівник асоціації.

Учасники АсМАП, які були на сході країни у військових частинах бачили на власні очі, що зі своїм завданням хлопці справляються. І бойова техніка у них в порядку, і бойовий дух також. А от з елементарним побутом – далеко не все гаразд і звісно, їм би хотілося служити в нормальних людських умовах. Тим паче, що переважна більшість українців прекрасно розуміє, що краще годувати свою армію, ніж чужу.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis