Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 1 липня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
27.06.2025 Щодо запровадження температурних обмежень...    
27.06.2025 Система в’їзду/виїзду ЄС (ЕЕS) зараз не працює...    
20.06.2025 Туреччина. Стосовно завірення довіреностей на керування АТЗ ...    
20.06.2025 Звернення Ради та Ревізійної комісії АсМАП України до учасників Асоціації...    
20.06.2025 Туреччина. Необхідні додаткові документи при першому в’їзді АТЗ або водія....    
12.06.2025 Щодо штрафів за порушення RMPD (gps- сигналу та технічних помилок). Заповнення гугл-форми.    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо засідання Ради АсМАП України!
 

21 грудня 2017 року у приміщенні Секретаріату АсМАП України відбулось засідання Ради АсМАП України.

В засіданні Ради взяли участь директор Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Віктор Сасін, представники Державної служби з безпеки на транспорті.

Під час цього засідання було розглянуто низку актуальних питань у сфері міжнародних автомобільних перевезень, зокрема, питання забезпечення вітчизняних перевізників дозволами на проїзд по території іноземних держав у поточному році та на 2018 рік, розподілу дозволів ЄКМТ на 2018 рік тощо.

Директор Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Віктор Сасін повідомив під час свого виступу щодо проведення обміну дозволами на 2018 рік станом на 21.12.2017. Було зазначено, що з більшістю країн обмін дозволами проведений або знаходиться на завершальній стадії – на етапі доставки цих дозволів до України. При цьому Сасін В.В. запевнив, що дозволи країн, які знаходяться в стадії доставки, найближчим часом будуть доставлені до України і передані до Укртрансбезпеки.

Однак проблемним питанням залишається обмін дозволами з Угорщиною. Угорська сторона ще не надрукувала дозволи для української сторони і наполягає на проведенні засідання Змішаної українсько-угорської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, на якому має бути визначена квота дозволів на 2018 рік. А тому дозволи Угорщини квоти 2018 року не будуть в ПВД Укртрансбезпеки з 1 січня 2018 року. Виконання відповідних перевезень територією Угорщини у січні 2018 року можливо здійснювати на підставі разових платних дозволів Угорщини квоти 2017 року, а також автотранспортними засобами категорії Євро-5 на підставі дозволів ЄКМТ квоти 2018 року цих категорій з відкритими правами роботи до Угорщини. Залишок платних дозволів Угорщини квоти 2017 року станом на 22.12.2017 складав: двосторонні Євро-3 (з оплатою податку) – 703 шт., транзитні Євро-3 (з оплатою податку) – 5705 шт.

На численні звернення учасників Асоціації на «гарячій лінії» стосовно наявності дозволів квоти 2018 року в ПВД з 1 січня 2018 року, представник Укртрансбезпеки Зіник О.Б. запевнив, що всі іноземні дозволи квоти 2018 року, які їм будуть передані від Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень, будуть своєчасно (не пізніше 30 грудня 2017 року) доставлені у відповідні ПВД Укртрансбезпеки для подальшої їх видачі.

Враховуючи викладене, просимо учасників Асоціації прийняти до відома та використання в роботі надану інформацію.

Департамент транспортної політики

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis