Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 30 листопада 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
30.11.2023 Спеціальне навчання уповноважених з безпеки перевезень небезпечних вантажів (ADR)...    
28.11.2023 Перевізникам і водіям потрібен загальний калькулятор зарплати для відряджених водіїв...    
28.11.2023  Важливо :  Нагадуємо про необхідність оплати рахунків від 22.11.20202...    
24.11.2023 Австрія: нові тарифи за проїзд дорогами...    
23.11.2023 Великобританія. Технічне обслуговування системи митного декларування...    
22.11.2023 Важливо : Страйк юридичні послуги...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
17 листопада 2017 року відбулось позачергове засідання Ради АсМАП України, присвячене актуальним проблемним питанням при організації міжнародних автомобільних перевезень. Це, перш за все, відсутність дозволів по ряду країн і черги на кордоні.
 

В засіданні Ради взяли участь Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, голова Державної служби з безпеки на транспорті Михайло Ноняк, директор Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Віктор Сасін, начальник Управління контролю переміщення вантажів ДФСУ Олексій Морев, начальник Відділу організації прикордонного контролю ДПСУ Віталій Гофнонг, голова Федерації роботодавців транспорту України Орест Климпуш, виконуючих обов’язки голови Всеукраїнської незалежної профспілки працівників транспорту Віктор Гербеда.

В ході обговорення даної проблеми, відбулась гостра дискусія і конструктивний пошук шляхів виходу з такої ситуації.

При цьому Члени Ради наголосили, що моніторинг потреб у дозволах міністерством не ведеться, значна частина дозволів видається з порушенням чинного Порядку, фактично іде торгівля дозволами, називали різні суми, за які можна придбати поза ПВД. Як результат, сьогодні знаходиться на руках понад 59 тис. дозволів (9%). В поточному році ДСБТ фактично створила власний резерв з дозволів ОЧЕС, а їх видача, що фактично розпочалась лишев листопаді, відбувалася не прозоро.

Секретаріат АсМАП України неодноразово звертався до Мінінфраструктури України та ДСБТ з проханням посилити контроль за дотриманням чинного Порядку по оформленню та видачі іноземних дозволів інспекторським складом ПВД Укртрансбезпеки та провести перевірку видачі та повернення у 2017 році дефіцитних іноземних дозволів, також надати інформацію про наявність дозволів у розрізі країн і перевізників. АсМАП наголошувала і наголошує на неприпустимості зволікання ДСБТ з передачею отриманих дозволів на пункти їх видачі. Асоціація завжди оперативно допомагає доставляти дозволи із-за кордону, а потім вони днями кочують з поверху на поверх будівлі міністерства.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян закликав перевізників надавати до Міністерства матеріали стосовно неправомірних дій працівників ДСБТ і пообіцяв, що у випадку підтвердження до таких осіб застосують суворі заходи впливу.

Міністр також запевнив, що щоденно на контакті з польським колегою і має надію до кінця дня понеділка (20.11.17) отримати від польської сторони конкретну відповідь стосовно рішення по категорії екологічності 10 тис. дозволів додаткової квоти, про яку вдалося домовитися в ході чергового засідання Змішаної українсько-польської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень.

Досягнуто принципової згоди з Румунією про виділення 1500 дозволів.

У разі надходження зазначених дозволів, узгоджено що польські дозволи будуть видаватися на ПВД: Львів, Ковель, Бориспіль, румунські - на ПВД Порубне, Одеса, Ужгород. З метою уникнення зловживань з керівником ДСБТ погоджено участь представників Асоціації на цих ПВД для забезпечення контролю та фіксації наявності завантаженого автомобіля.

Відбулося комплексне обговорення, питань пов`язаних з ефективністю використання дозволів, унеможливлення існування «вторинного ринку» дозволів.

Рада прийняла рішення звернутися до:

 • Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням вжити заходів для вирішення проблеми забезпечення українських перевізників польськими дозволами.
 • Державної фіскальної служби з проханням, враховуючи ситуацію з дозволами, не застосовувати штрафні санкції у разі порушення терміну доставки.
 • Міністерства інфраструктури з вимогами:
  • найскорішого запровадження механізму передачі в реальному часі фіксації факту перетину кордону на підставі виданих дозволів;
  • повноважень з видачі і контролю за використанням дозволів.
 • Укртрансбезпеки з вимогами:
  • вжити невідкладних заходів щодо приведення роботи чиновників до законодавчих норм та недопущення в подальшому свавілля по оформленню та видачі дозволів іноземних країн українським міжнародним автоперевізникам;
  • створити комісію з залученням представників АсМАП по перевірці зданих дозволів квоти 2017 року.

Рада АсМАП України прийняла рішення запропонувати міністерству перелік окремих видів дозволів, квота яких не задовольняє українських перевізників, які буде заборонено продовжувати з 1 січня 2018 року.

Було поновлено склад Страйкового комітету, до якого ввійшли всі члени Ради АсМАП України і розпочато підготовку Страйкових вимог (пропозиції надати до 29.11.17 р.). Враховуючи важливість прийняття змін і доповнень до Порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку, запропоновано Членам Ради свої пропозиції до них надати для узагальнення в Секретаріат також до 29.11.17 р.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis