Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 24 листопада 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
22.11.2024 До уваги ліцензіатів! ...    
21.11.2024 Нідерланди. Відновлення прикордонного контролю...    
21.11.2024 Туреччина. Перехід до фази NCTS 5 ...    
20.11.2024 Щодо питань проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міні...    
19.11.2024 Про приорітизацію в пунктах пропуску — Албіца (Румунія) - Леушени (Молдова) та Сірет (Румунія...    
18.11.2024 Укртрансбезпека оприлюднила інформацію про ефективність виконання рейсів до всіх країн члені...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Зустріч Президента АсМАП України з Міністром інфраструктури України
 

Шановні перевізники!

6 листопада 2017 року у Міністерстві інфраструктури України відбулася робоча зустріч Президента АсМАП України Костюченка Л.М. з Міністром інфраструктури України Омеляном В.В.

У зустрічі також взяли участь заступник Міністра інфраструктури України Лавренюк Ю.Ф., заступник Голови ДСБТ Петренко Д.С., директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури України Сасін В.В., інші працівники ДСБТ, віце-президент АсМАП України Главацький П.В., директор департаменту транспортної політики Секретаріату АсМАП України Мальчевська В.М.

Основні питання, що обговорювались під час зустрічі – це забезпечення українських перевізників дозволами до кінця поточного року, а також питання їх своєчасної передачі до пунктів видачі дозволів ДСБТ та дотримання встановленого нормативними документами порядку їх видачі.

Основна увага під час обговорення цих питань була приділена роботі ДСБТ, оскільки останнім часом почастішали випадки значних затримок з передачею дозволів в ПВД. Так, Президентом АсМАП було наголошено:

26 жовтня 2017 року наш перевізник - учасник Асоціації доставив у Київ з Варшави додаткову квоту дозволів Польщі у кількості 10000 штук. Доставка цих дозволів була здійснена протягом однієї доби. Однак доставка цих дозволів з ДСБТ до ПВД здійснювалась протягом 5 діб. За ці дні було видано майже 4 тисячі польських дозволів низької екологічної категорії, в той час як могли би видаватися дозволи Євро-4 і Євро-5, які були доставлені в Україну.

1 листопада до ДСБТ була передана додаткова квота надзвичайно очікуваних дозволів Італії. Доставка цих дозволів з Рима до Києва була здійснена протягом двох діб. Але лише 6 листопада ці дозволи були доставлені до ПВД, тобто доставка здійснювалась протягом 5 діб. Виявляється, що з Риму доставити дозволи швидше, ніж передати їх по території України на ПВД.

Також під час зустрічі було зазначено, що співробітники ДСБТ не здійснюють належний контроль за дотриманням чинного Порядку по оформленню та видачі іноземних дозволів, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 20.08.2004 № 757. Як відомо, згідно чинного Порядку дозволи видаються для виконання конкретного перевезення при пред’явленні відповідних документів на транспортний засіб та вантаж. Відповідно до обмежень по оформленню дозволів, які передбачені цим Порядком, по цілому ряду країн дозволи видаються виключно на завантажені транспортні засоби. Разом з тим на сьогоднішній день ситуація з видачею та поверненням дозволів з обмеженими річними квотами наступна:

по Румунії – дозволи закінчилися у першій половині вересня, але на руках ще знаходяться 653 штуки;

по Італії – дозволи закінчилися на початку липня, а на руках – 237 штук;

по Угорщині – двосторонні дозволи закінчилися наприкінці червня, транзитні наприкінці липня, але ще на руках – 500 штук.

І така ж ситуація по багатьох інших країнах.

Крім того, було порушене питання щодо видачі дозволів ОЧЕС. При цьому було зазначено, що незважаючи на неодноразові звернення Асоціації, до цього часу з незрозумілих для нас причин взагалі не видаються дозволи ОЧЕС (з річної квоти дозволів у 400 одиниць видано лише 10). Тобто можна уявити, що ДСБТ штучно створила їх резерв в порушення норм законодавства, а така ситуація слугує приводом для різного роду пересудів перевізників, свідченням чого є їх звернення на гарячу лінію Асоціації.

Міністр з розумінням поставився до порушених АсМАП України питань і дав відповідні доручення заступнику Міністра інфраструктури України Лавренюку Ю.Ф. та Голові ДСБТ Ноняку М.В. по вжиттю відповідних заходів для вирішення вище зазначених питань

За результатами обговорення прийняті наступні рішення:

- Провести нараду під керівництвом заступника Міністра інфраструктури України Лавренюка Ю.Ф., де детально обговорити усі питання, пов’язані з оформленням та видачею дозволів, а також з проведенням попереднього обміну дозволами на 2018 рік.

- Протягом листопада – грудня забезпечити видачу перевізникам дозволів ОЧЕС у відповідних ПВД ДСБТ із розрахунку 50 дозволів на тиждень.

- Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури України та ДСБТ продовжити роботу спільно з АсМАП України по вирішенню актуальних питань щодо забезпечення перевізників дозволами у 2017 та 2018 роках.



Департамент транспортної політики

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis