Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 3 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
01.12.2023 Щодо оприлюднення Протоколу 63 засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
01.12.2023 Відбулися вибори Голови Ради регіону учасників АсМАП України Чернівецької області...    
30.11.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки товарів та вант...    
30.11.2023 Спеціальне навчання уповноважених з безпеки перевезень небезпечних вантажів (ADR)...    
28.11.2023 Перевізникам і водіям потрібен загальний калькулятор зарплати для відряджених водіїв...    
28.11.2023  Важливо :  Нагадуємо про необхідність оплати рахунків від 22.11.20202...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
XVIII Міжнародна конференція «Міжнародні автомобільні перевезення – проблеми, шлях їх вирішення та перспективи розвитку» м. Одеса
(фоторепортаж)
 

6 – 7 вересня 2017 року в Одесі під егідою Всесвітньої організації автомобільного транспорту (IRU) та Асоціації міжнародних автоперевізників (АсМАП) України відбулась XVIII Міжнародна конференція «Міжнародні автомобільні перевезення – проблеми, шлях їх вирішення та перспективи розвитку», яка стала одним з головних заходів для представників міжнародного автотранспортного співтовариства.

Активну участь в її роботі взяли участь 330 представників з 13 країн Європи та Азії, провідні фахівці Всесвітньої організації автомобільного транспорту (IRU), Міжнародного транспортного форуму (МТФ), міністерств і відомств, 12 асоціацій міжнародних автоперевізників, транспортних операторів, наукових і комерційних організацій.

З вітальним словом до учасників Конференції звернулись Генеральний секретар IRU Умберто до Претто, Генеральний секретар Організації за демократію та економічний розвиток (ГУАМ) Алтай Ефендієв, представник Постійного міжнародного секретаріату Організації Чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС) Євген Козій, заступник Міністра інфраструктури України Віктор Довгань, Президент АсМАП України Леонід Костюченко.

Тематика конференції цього року була надзвичайно широкою і актуальною для міжнародних автомобільних перевізників. Перш за все, це проблеми та перспективи розвитку євразійських автотранспортних зв’язків, перспективи розширення системи МДП на Схід і її переваги під час транзитних та мультимодальних перевезеннях. Особливу увагу було приділено проблемам та перспективам переходу до електронного документообігу в міжнародних перевезеннях. Після успішного здійснення перших перевезень на основі повністю безпаперового електронного транзиту (або eTIR) між Іраном і Туреччиною, Україна висловила свою зацікавленість в організації пілотного проекту з організації інтермодальних транзитних перевезень через Чорне море із застосуванням системи eTIR.

Учасники конференції не оминули своєю увагою інтеграцію України в загальноєвропейську транспортну систему, підвищення ефективності роботи міжнародного автотранспорту, новим підходам у допуску на ринок перевезень. Також було розглянуто питання дозвільної системи і перспективи розвитку системи квотування багатосторонніх дозволів ЄКМТ, Хартії якості ЄКМТ, розвитку паромних переправ на Чорному та Каспійських морях, забезпечення безпеки дорожнього руху, страхуванню, як шляху сприяння у вирішенні проблем перевізників через надійний страховий захист.

Також учасники конференції обговорили актуальні питання, і перспективи удосконалення митних процедур в Україні, спрощення процедур торгівлі, транспорту і логістики в портах нашої держави.

На особливу увагу заслуговувало обговорення питання нестачі професійних водіїв. Адже ця проблема з кожним роком стає все більш серйозною і набуває все більших загрозливих масштабів. Тому ініціативи Навчально-Консультаційного Центру АсМАП України з підготовки водіїв і фахівців у сфері міжнародних автомобільних перевезень спрямовані, перш за все, на підвищення іміджу професії водія-міжнародника, популяризації цієї роботи і, особливо, серед молоді.

Примітно, що під час роботи конференції відбулось засідання Круглого столу присвяченого актуальним питанням здійснення міжнародних автомобільних перевезень за процедурою МДП між Європою та Азією. Також вперше відбувся майстер-клас з питань здійснення міжнародних автоперевезень територією Євразійського економічного союзу.

За результатами обговорень були прийняті рішення, які координують зусилля з усунення бар'єрів та розвитку співпраці між учасниками транспортного процесу.

В ході роботи конференції відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу «Кращий міжнародний автоперевізник Євразії»:

- у першій підгрупі (від 1 до 10 одиниць автотранспортних засобів): ПАТ «Goellner Spedition» (Україна);

- у другій підгрупі (від 11 до 50 одиниць автотранспортних засобів): приватний підприємець Бєлянін Сергій Михайлович (Росія) та ТОВ "Eurasia Trans Team" (Казахстан);

- у третій підгрупі (понад 50 одиниць автотранспортних засобів) ТОВ "Інтертрансавто" (Білорусь).

Журі також нагородило спеціальними дипломами ТОВ "Дольф-Ман" (Киргизстан) за географічне розширення транспортних операцій та підприємство "ПроЛів" (Білорусь) за високі екологічні стандарти автомобільного парку.

На завершення конференції Генеральний секретар Всесвітньої організації автомобільного транспорту Умберто де Претто підбив підсумки роботи конференції, за результатами якої було прийнято Резолюцію.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis