Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 3 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
01.12.2023 Щодо оприлюднення Протоколу 63 засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
01.12.2023 Відбулися вибори Голови Ради регіону учасників АсМАП України Чернівецької області...    
30.11.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки товарів та вант...    
30.11.2023 Спеціальне навчання уповноважених з безпеки перевезень небезпечних вантажів (ADR)...    
28.11.2023 Перевізникам і водіям потрібен загальний калькулятор зарплати для відряджених водіїв...    
28.11.2023  Важливо :  Нагадуємо про необхідність оплати рахунків від 22.11.20202...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу водійської майстерності учасників АсМАП України в Києві
 

Після невеликої перерви конкурс водійської майстерності знову повернувся до українських перевізників. І якщо торік Київ завершував регіональну естафету змагань, то нині опинився в авангарді. Зрештою, це й не дивно, адже саме столичні учасники минулого разу вибороли золото на загальноукраїнських змаганнях.

Леонід КОСТЮЧЕНКО, президент АсМАП України: - Ми переживаємо не кращі часи, але ми не змінюємо традицій. Торік ми вітали переможців країни, а сьогодні відкриваємо перший етап змагань. Переконаний, що такі змагання потрібні всім, хто працює на міжнародних автоперевезеннях.

Володимир ГРИНЕНКО, голова Ради АсМАП м. Києва: - Сьогодні були чесні змагання, і чудово, ми збираємося разом, змагаємось і вітаємо переможців. Це – наша команда міжнародників, кращі з кращих водіїв АсМАП України.

Сергій КОКОТ, головний суддя змагань: - Важливість у цих конкурсах така: не лише водії, які беруть участь в конкурсах, тренуються, отримують ще більше знань, але це й ще спортивний азарт, видовищне шоу. А найголовніше – що це рекламує професію водія-міжнародника. Професії нелегкої, але коли бачать молоді люди, вони нею загоряються.

Уже не вперше з плином часу змінюються правила проведення змагань. Вони постійно ускладнюються та, подібно до вітчизняного законодавства, наближаються до європейських стандартів. Наприклад, минулого разу учасникам конкурсу було запропоновано виконати низку нових вправ. Найскладніша з них, з промовистою назвою «Вибити короля», дуже припала учасникам до душі. Додалося також завдання, пов’язане з наданням першої медичної допомоги постраждалим.

Сергій КОКОТ, головний суддя змагань: - А цього року ще окрім тих конкурсів, що були: теорія, практичне водіння та медицина, буде ще додано конкурс кріплення вантажів. Це – також обов’язковий конкурс, який проходить у Європі. А що таке кріплення вантажів? Наше завдання – узяти вантаж і доставити його цілим та неушкодженим. А якщо ви його не закріпили і з ним відбулося якесь ушкодження, то відповідатиме перевізник.

Вправи, що виконували учасники змагань, максимально наближені до повсякденних умов, з котрими водії стикаються мало не щодня у своїх рейсах. Теоретичне завдання – не менш відповідальне. Кожен водій мусить дати правильну відповідь на 20 запитань, котрі безпосередньо стосуються його роботи. Це – і застосування міжнародних конвенцій, і знання страхових тонкощів.

За результатами змагань перемогу в командному заліку здобули водії столичної компанії «РАПІД». Срібло – в «Автобази №1», а бронза – в «Магістраль-Трансу». Кращим водієм столиці став Віталій прищепа з «РАПІДу».

Віталій ПРИЩЕПА, переможець змагань: - В професії я 26 років уже саме в цій компанії працюю. У змаганнях – беру участь втретє і з року в рік вони стають цікавішими. Наприклад, додались конкурси з кріплення вантажів, та й медицина трішки змінилася, а так – враження завжди чудові!

Показово, що торік нинішній переможець святкував звитягу двічі – спершу на регіональному етапі, а потім і в загальноукраїнському фіналі. Відтак, найближчим часом лаври лідера його не залишать.
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis