Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 30 листопада 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
30.11.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки товарів та вант...    
30.11.2023 Спеціальне навчання уповноважених з безпеки перевезень небезпечних вантажів (ADR)...    
28.11.2023 Перевізникам і водіям потрібен загальний калькулятор зарплати для відряджених водіїв...    
28.11.2023  Важливо :  Нагадуємо про необхідність оплати рахунків від 22.11.20202...    
24.11.2023 Австрія: нові тарифи за проїзд дорогами...    
23.11.2023 Великобританія. Технічне обслуговування системи митного декларування...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Увага! Відбулись нормативні зміни в документообігу в судах.
Тепер їх можна отримати в електронному вигляді.
 

15.11.2016 р. набрав чинності наказ Державної судової адміністрації від 07.11.2016 р. № 227 «Про затвердження Тимчасового регламенту надсилання судом електронних документів учасникам судового процесу, кримінального провадження».

Ним визначено порядок надсилання учасникам судового процесу, кримінального провадження процесуальних документів в електронному вигляді паралельно з документами в паперовому вигляді відповідно до процесуального законодавства.

Документи можуть бути надіслані користувачеві судом в електронному вигляді лише після реєстрації в системі, розміщеній на офіційному веб-порталі "Судова влада України". Держатель системи - ДСА.

Користувач зобов'язується при реєстрації в системі вказувати достовірні відомості про себе або юридичну особу, яку він представляє. У разі відповідності та повноти внесення інформації в шаблон форми реєстрації системою автоматично генерується адреса електронної пошти користувача у форматі: ідентифікаційний код юрособи або ідентифікаційний номер платника податків - фізособи (у разі відсутності - серія й номер паспорта громадянина) "@mail.gov.ua".

Щоб отримувати на цю адресу документи, користувач повинен подати до суду заявку згідно з шаблоном, розміщеним на офіційному веб-порталі "Судова влада України".

Суд після виготовлення та підписання процесуального документа паралельно надсилає електронні копії процесуального документа, скріплені ЕЦП судді (судді-доповідача, головуючого судді), електронною поштою на зазначену поштову скриньку зареєстрованого користувача.

Забороняється надсилати електронні копії документів особам, яких не зареєстровано в базі даних системи, окрім випадків, визначених процесуальним законодавством.

Облік електронних відправок здійснюється у відповідних реєстрах електронної відправки.

Джерело: Всеукраїнська мережа ЛІГА:ЗАКОН www.ligazakon.ua

Юридичний відділ
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis