Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 30 листопада 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
30.11.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки товарів та вант...    
30.11.2023 Спеціальне навчання уповноважених з безпеки перевезень небезпечних вантажів (ADR)...    
28.11.2023 Перевізникам і водіям потрібен загальний калькулятор зарплати для відряджених водіїв...    
28.11.2023  Важливо :  Нагадуємо про необхідність оплати рахунків від 22.11.20202...    
24.11.2023 Австрія: нові тарифи за проїзд дорогами...    
23.11.2023 Великобританія. Технічне обслуговування системи митного декларування...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Вимоги до перекладу на російську мову документів при реєстрації транспортних засобів в реєстрі СПП ПЛАТОН
 

Як Вам звичайно відомо, згідно чинного законодавства Російської Федерації, з 15.04.2016 р. всі транспортні засоби, що здійснюють рух автомобільними дорогами загального користування федерального значення, повинні бути зареєстровані в реєстрі оператора ССП ПЛАТОН.

Пунктом 2.3.4 Порядку внесення власником транспортного засобу плати оператору, яким регламентовано процедуру реєстрації в реєстрі ССП ПЛАТОН встановлено, що у випадку, якщо із запитом про реєстрацію звернулась особа (фізична або юридична), зареєстрована у відповідності до законодавства іншої держави, документи, зазначені в пункті 2.3. Порядку, надаються власником транспортного засобу або його повноважним представником з перекладом на російську мову, вірність якого повинна бути нотаріально засвідчена у встановленому законодавством Російської Федерації порядку.

З метою економії часу та коштів перевізників на оплату послуг нотаріусів Російської Федерації Асоціація ще в квітні місяці звернулась до керівництва ТОВ «РТ-Інвест Транспортні системи», яке є власником системи ССП ПЛАТОН, а також суб’єктом, який здійснює її технічне обслуговування, з проханням повідомити, чи будуть прийматися при реєстрації транспортних засобів в реєстрі СПП ПЛАТОН українські документи, справжність перекладу на російську мову яких завірена нотаріальними органами України/ легалізовані і розглянути можливість прийому таких документів.

Лише зараз Асоціація отримала відповідь від ТОВ «РТ-Інвест Транспортні системи» щодо порушеного нею питання.

Надаємо Вам для ознайомлення текст листа ТОВ «РТ-Інвест Транспортні системи» «О регистрации в Системе взимания платы» з метою правильного оформлення документів для реєстрації в реєстрі ССП ПЛАТОН відповідно до встановлених вимог.

Юридичний відділ АсМАП України

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis