Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 9 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Хмельницький. ...    
07.12.2023 Контактні дані митниць України, держав-членів ЄС та ЄАВТ оновлено...    
06.12.2023 Щодо продовження строків доставки товарів до митниць призначення в Україні  у період воєнного...    
06.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м.Чернівці...    
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Співробітництво з Узбекистаном: торговельний майданчик «UzTrade»
 

Посольство Республіки Узбекистан в Україні повідомляє, що сьогодні Урядом Республіки Узбекистан проводиться планомірна і масштабна робота по збільшенню виробництва якісної експортної продукції, а також залучення максимальної кількості вітчизняних виробників в експортну діяльність, шляхом всебічної підтримки в правовій, фінансовій сферах, а також в сфері інформаційних технологій.

З цією метою в Узбекистані створений перший національний експортоорієнтований торговельний майданчик «UzTrade» заснований на досвіді провідних світових брендів у сфері електронної комерції, який покликаний допомогти вітчизняним виробникам у просуванні своєї продукції на зовнішні ринки (http://tradeuzbekistan.com/).

Основним і пріоритетним завданням даного майданчика є просування вітчизняної продукції на іноземні ринки, шляхом зміцнення впізнання бренду Узбецької продукції, збільшення географії співробітництва, розширення ділових кіл і поліпшення бізнес середовища в цілому.

«UzTrade» - система, яка являє собою зручну платформу для взаємодії виробників-експортерів із зовнішньоторговельними компаніями і покупцями, надаючи можливість ведення переговорів і укладення угод в режимі реального часу. Торговий майданчик призначений для об'єднання на одному майданчику вітчизняних компаній-виробників, які здійснюють експорт продукції за межі Республіки Узбекистан.

Серед основних переваг роботи з даним торговим майданчиком можна перерахувати наступні: наявність великого асортименту товарів, призначених для експорту; 24-годинний моніторинг запитів і постійний консалтинг; простий і зручний інтерфейс; велика кількість корисної інформації для розвитку бізнесу; міжнародний домен і т.ін.

Прес-служба АсМАП України

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis