Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 1 липня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
27.06.2025 Щодо запровадження температурних обмежень...    
27.06.2025 Система в’їзду/виїзду ЄС (ЕЕS) зараз не працює...    
20.06.2025 Туреччина. Стосовно завірення довіреностей на керування АТЗ ...    
20.06.2025 Звернення Ради та Ревізійної комісії АсМАП України до учасників Асоціації...    
20.06.2025 Туреччина. Необхідні додаткові документи при першому в’їзді АТЗ або водія....    
12.06.2025 Щодо штрафів за порушення RMPD (gps- сигналу та технічних помилок). Заповнення гугл-форми.    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Увага! Щодо забезпечення прозорості та рівних умов конкуренції при організації міжнародних пасажирських перевезень, а саме відкриття міжнародних маршрутів та внесення змін до вже існуючих.
 

З метою захисту інтересів українських пасажирських перевізників та забезпечення прозорості і рівних умов конкуренції при організації міжнародних пасажирських перевезень, а саме відкриття міжнародних маршрутів та внесення змін до вже існуючих, АсМАП України звернувся до Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень з проханням про надання в найкоротший термін офіційної відповіді щодо позиції Міністерства в застосування положень та вимог діючого Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, затверджений Наказом Міністерства №75 ще у квітні 2004 року, а саме:

Пункту 2.7. „Формування маршрутів міжнародних регулярних перевезень, які мають відповідати вимогам” в частині:

- визначення початкових і кінцевих пунктів в обласних центрах та великих промислових містах України;

- врахування інтересів перевізників, що працюють на маршрутах.

Пункту 3.1.4. щодо відхилення заяви перевізника про намір відкриття маршруту у разі:

- збігу схеми маршруту та розкладу руху з діючими, на яких задовольняється попит на перевезення;

- коли час відправлення з початкової автостанції маршрутів, що збігаються за шляхом руху автобусів цього напрямку, відрізняється менше ніж на 2 години;

Також надати тлумачення наступних термінів:

- міжнародний маршрут;

- схема маршруту;

- розклад руху;

- рейс міжнародного маршруту.

Також було запропоновано розмістити цю інформацію для громадського ознайомлення на офіційному сайті Міністерства.

На сьогодні АсМАП України одержав відповідь Міністерства (лист для ознайомлення ТУТ) та просить Вас уважно ознайомитись з точкою зору нинішніх спеціалістів Департаменту на діюче з 2004 року Правила.

В разі виникнення незгоди з наданими тлумаченнями просимо направляти свої листи безпосередньо до Міністерства та копії для інформації і контролю до АсМАП України.

Відділ пасажирських перевезень

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis