Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 3 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
01.12.2023 Щодо оприлюднення Протоколу 63 засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
01.12.2023 Відбулися вибори Голови Ради регіону учасників АсМАП України Чернівецької області...    
30.11.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки товарів та вант...    
30.11.2023 Спеціальне навчання уповноважених з безпеки перевезень небезпечних вантажів (ADR)...    
28.11.2023 Перевізникам і водіям потрібен загальний калькулятор зарплати для відряджених водіїв...    
28.11.2023  Важливо :  Нагадуємо про необхідність оплати рахунків від 22.11.20202...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
АсМАП виступає за посилення вагового контролю на дорогах
 АсМАП виступає за посилення вагового контролю на дорогах

Асоціація міжнародних автомобільних перевізників підтримала ініціативи Міністерства інфраструктури щодо контролю норм перевезення вантажів автомобільними дорогами та вважає, що організація вагового контролю транспортних засобів на всіх ділянках автошляхів - є головною складовою успіху у боротьбі за збереження доріг в Україні.

АсМАП України поділяє позицію Міністерства інфраструктури України, яка полягає в тому що, не тільки перевізники але й вантажовідправники повинні усвідомити необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині максимально допустимих вагових параметрів. Зокрема, вважає неприпустимим випуск контейнерів з портів України з перевищенням максимально дозволеної маси.

АсМАП України підтримує прагнення Міністерства інфраструктури України запровадити норми максимально допустимих вагових параметрів та навантажень на осі у відповідність до загальноєвропейських. Вважаємо за необхідне запровадити диференційоване максимально допустиме на вантаження на вісь в залежності від відстані між суміжними осями.

За словами очільника Асоціації Леоніда Костюченко, перенавантажені вантажівки завдають прямої шкоди дорожньому покриттю, а їх водії порушують правила дорожнього руху, не сплачуючи кошти на відшкодування шкоди, заподіяної автомобільним дорогам. «Ті перевізники та власники вантажів, які нехтують правилами, передусім діють так з власних комерційних інтересів. АсМАП, у свою чергу, захищає інтереси всіх перевізників. Тому ми виступаємо за жорсткий контроль з боку Міністерства та контролюючих органів за дотриманням норм навантаження», - підкреслив Леонід Костюченко.

Крім цього, президент АсМАП зауважив, що сьогодні на непланові ремонти ходової частини вантажівок, зруйнованої через незадовільну якість доріг, витрачається більше 180 млн доларів на рік. «АсМАП закликає перевізників думати не тільки про власну вигоду, але й з повагою ставитись до інших учасників дорожнього руху, які разом з нами використовують автомобільні шляхи країни. Ми знаємо, що всі перевізники, виїжджаючи за кордон, дуже прискіпливо дотримуються правил та не дозволять собі перенавантаження, розуміючи, що на них чекають величезні штрафи. Така система повинна працювати і в нашій країні», - наголосив пан Костюченко.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis