Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 25 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
23.07.2024 Запрошуємо на навчання керівників і менеджерів транспортних підприємств ...    
17.07.2024 Укртрансбезпека нагадує перевізникам про їх обов'язок контролювати термін перебування водіїв ...    
17.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Іршава...    
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
До уваги перевізників, що постраждали від окупації Криму та тероризму у східних областях України
 

Повідомляємо, що Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини у зв'язку з триваючою окупацією території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також подіями на території Донецької та Луганської областей здійснює збір інформації для направлення до Європейського суду відповідно до ст. 33 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі - Конвенція) чергової міждержавної заяви проти Російської Федерації щодо порушення на зазначених територіях прав осіб, гарантованих Конвенцією.

Одним з аспектів порушення прав, гарантованих Конвенцією, є порушення права на свободу об'єднань, гарантованого статтею 11 Конвенції, та права на мирне володіння своїм майном, гарантованого статтею 1 Першого протоколу до Конвенції.

З урахуванням чого Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини листом від 10.07.2015р. № 12.0.1-33/4480 звернувся до усіх юридичних осіб, які є жертвами порушення Російською Федерацією права на свободу об'єднань на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, і на територіях, які були чи є підконтрольними терористичним угрупуванням ДНР та ЛНР, а також порушення права на мирне володіння майном на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, з проханням надати, у разі наявності, інформацію та підтверджуючі документи щодо стверджуваних порушень зазначених положень Конвенції.

Вказану інформацію необхідно надавати шляхом заповнення анкети з урахуванням методичних рекомендацій, які додаються до листа, з обов'язковим посиланням на додані підтверджуючі документи.

Надана інформація та додані до неї документи будуть включені до міждержавної заяви виключно як приклад порушення прав юридичних осіб на згаданій території, що не гарантує відшкодування шкоди, понесеної внаслідок порушення таких прав, але, не виключено, що сприятиме в подальшому у відшкодуванні шкоди.

Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини також повідомляє, що відповідно до статті 34 Конвенції особа, неурядова організація або група осіб має право звернутися до Європейського суду щодо фактів порушення прав, гарантованих Конвенцією.

З формуляром заяви до Європейського суду та порядком його заповнення можна ознайомитись на офіційному сайті Міністерства юстиції України (http://www.minjust.gov.ua/162) або на сайті Європейського суду (http://www.echr.coe.int/Pages/home.aspx?p=applicants/ukr&c).

Крім того, на сайті Міністерства юстиції України у рубриці "Європейський суд з прав людини" розміщені додаткові рекомендації щодо звернення до Європейського суду у зв'язку з порушенням прав осіб на окупованій території АР Крим та у Донецькій та Луганській областях України, де міститься детальна інформація та практика Європейського суду щодо найбільш поширених порушень прав фізичних та юридичних осіб Російською Федерацією на вказаних територіях.

Просимо прийняти викладену інформацію до відома та використання її у роботі.

Юридичний відділ АсМАП України 
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis