Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 24 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
23.07.2024 Запрошуємо на навчання керівників і менеджерів транспортних підприємств ...    
17.07.2024 Укртрансбезпека нагадує перевізникам про їх обов'язок контролювати термін перебування водіїв ...    
17.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Іршава...    
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
В доповнення до інформації від 27.01.2015 р. «Рекомендації щодо правильного заповнення графи 2 дозволу на поїздку територією іноземних держав»
 

Опрацювавши чинне законодавство України щодо вимог до заповнення графи 2 дозволу на поїздку територією іноземних держав (зазначення місцезнаходження (місце проживання) перевізника, з’ясувавши причини та наслідки їх недотримання, Асоціація звернулась до Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті за відповідними роз’ясненнями.

У своїй відповіді зазначений державний орган зауважив, що відповідно до п.3.2. Наказу Міністерства транспорту України «Про впорядкування системи оформлення, видачі, використання та обліку дозволів на міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом» від 20.08.2004 р. N 757 із змінами та доповненнями, під час оформлення дозволу на міжнародні перевезення вантажів, перевізник повинен надати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

В цьому свідоцтві повинна бути зазначена юридична адреса перевізника або дві адреси: юридична та місце стоянки транспортного засобу (вимоги п. 21 Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 07.09.1998 р. № 1388).

У той же час, Інспекція застерігає - якщо адреса в дозволі, оформленого на підставі свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу на виконання міжнародних перевезень, відрізняється від адреси, зазначеної в товаросупровідних документах, то існує невідповідність адреси у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу та супровідних документах.

 

Враховуючи вищевикладене, Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті вважає за необхідне переоформити перевізникам свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу відповідно до п. 21 Порядку, на підставі якого здійснюється оформлення та видача дозволів на виконання міжнародних перевезень пасажирів і вантажів.

Крім цього, на запит Асоціації до Департаменту ДАІ МВС України з проханням повідомити чи можливо на практиці зазначати в графі С1.3 «Адреса» свідоцтва про реєстрацію (технічного паспорту) місцезнаходження / місце проживання (юридичної адреси) суб’єкта господарювання та адреси стоянки його транспортних засобів згідно вимог ч. 2. п. 21 Порядку, зазначена установа своїм листом повідомила, що програмним забезпеченням, що використовується для друку реєстраційних документів, передбачено внесення до бланків реєстраційних документів юридичної адреси юридичних осіб та адреси місця стоянки (гаража).

Пропонуємо прийняти до уваги наведену інформацію з метою уникнення порушень при перевезенні вантажів автомобільним транспортом.

Юридичний відділ АсМАП України 
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis