Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 11 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Хмельницький. ...    
07.12.2023 Контактні дані митниць України, держав-членів ЄС та ЄАВТ оновлено...    
06.12.2023 Щодо продовження строків доставки товарів до митниць призначення в Україні  у період воєнного...    
06.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м.Чернівці...    
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо вирішення проблемних питань в галузі пасажирського автомобільного транспорту.
 

05 березня 2015 року у Міністерстві інфраструктури під головуванням директора Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг відбулось засідання щодо вирішення проблемних питань в галузі пасажирського автомобільного транспорту. На нараду були запрошені перший заступник Голови Укртрансінспекції Володимир Балін та відповідні керівники профільних структурних підрозділів Міністерства, працівники обласних державних адміністрацій, профільних громадських організацій, профспілок, організацій роботодавців, автомобільних перевізників та автобусних станцій.

Під час проведення засідання були розглянуті питання щодо спрощення діяльності автомобільних перевізників, зокрема в частині приведення діяльності автостанцій до вимог Європейського законодавства.

За результатами селекторної наради з вирішення проблемних питань у галузі автомобільних перевезень, що відбулась 27 лютого 2015 року під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка, було запропоновано при розроблені проекту змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» врахувати надання повноважень організаторам перевезень тимчасово відміняти оборотні рейси у зв’язку із зниженням пасажиропотоку.

У той же час при організації пасажирських перевезень варто звернути увагу на пункт 18 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176. Зокрема, припинення перевезень за маршрутом проводиться за рішенням організатора регулярних перевезень, яке приймається не пізніше ніж за 15 днів до припинення перевезень, а у разі настання обставин непереборної сили - невідкладно. При цьому варто звернути увагу на дотриманні норм та положень наказу Міністерства інфраструктури від 15.07.2015 № 480 «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом».

Відповідно до пункту 6.11 зазначеного вище Порядку рішення щодо коригувальних дій на автобусному маршруті загального користування приймається організатором пасажирських перевезень на підставі обстеження пасажиропотоку.

Діяльність автомобільного транспорту країни в умовах сьогодення ставить перед автомобільними перевізниками ряд проблем, серед яких зокрема й регулювання тарифів на пасажирські перевезення.

Підтримано пропозицію щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» в частині відміни регулювання тарифів на перевезення пасажирів і багажу у міському та внутрішньообласному (приміському та міжміському) сполученнях.

Враховуючи складну економічну ситуацію в країні, щоденне зростання вартості паливно-мастильних матеріалів, рівень інфляції, прийняття сьогодні виважених рішень щодо законодавчих змін є необхідними заходами підтримки автомобільних перевізників.

Крім того, у ході засідання було обговорено питання щодо переходу від надання права пільгового проїзду окремим категоріям громадян до виплати адресної допомоги.

Наприкінці засідання присутніми було розглянуто питання щодо необхідності здійснення заходів по забезпеченню належної організації пасажирських перевезень, що обумовлено появою великої кількості автомобільних перевізників, що здійснюють діяльність поза межами правового поля (відсутня реєстрація як суб’єкта підприємницької діяльності, ліцензія, договір з органами виконавчої влади чи органами місцевого самоврядування на обслуговування автобусного маршруту тощо).

Відділ пасажирських перевезень
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis