Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 28 листопада 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
28.11.2023 Перевізникам і водіям потрібен загальний калькулятор зарплати для відряджених водіїв...    
28.11.2023  Важливо :  Нагадуємо про необхідність оплати рахунків від 22.11.20202...    
24.11.2023 Австрія: нові тарифи за проїзд дорогами...    
23.11.2023 Великобританія. Технічне обслуговування системи митного декларування...    
22.11.2023 Важливо : Страйк юридичні послуги...    
21.11.2023 Щодо засвідчення форс-мажорних обставин ...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Увага! Перевір контрагента!
 

До Асоціації надходять чисельні звернення її учасників з інформацією про невиконання їх контрагентами договірних зобов’язань. Юридичним відділом проаналізовано такі звернення та встановлено, що причиною виникнення заборгованості, як правило, є ігнорування перевірки перевізником правоздатності суб’єкта господарювання – майбутнього контрагента.

З метою уникнення настання подібного роду ситуацій в майбутньому, радимо Вам перед укладанням договорів перевіряти контрагента найпростішими та доступним засобами за допомогою офіційних інтернет-ресурсів, розпорядниками яких є державні органи. Інформація, розміщена на них є офіційною і достовірною, доступ до них можливий кожному користувачу і є безкоштовним.

Для зручності учасників Асоціації, перелік таких інтернет-ресурсів та активні посилання на них розміщені на сайті Асоціації в розділі «Меню учасника» підрозділ «Перевір контрагента!»

Крім цього, під час опрацювання звернень перевізників з’ясувалось, що останні перевіряють своїх контрагентів за допомогою інтернет-ресурса Lardi-trans.

Звертаємо увагу на те, що зазначене джерело містить інформацію про вантаж, який необхідно перевезти, маршрут перевезення, вартість послуги, технічні вимоги до транспорту, контакти замовника та виконавця, відзиви про майбутнього партнера, тощо, і не містить офіційну інформацію про правоздатність та надійність контрагента.

З метою уникнення невиконання контрагентами договірних зобов’язань, радимо враховувати викладену інформацію під час здійснення господарської діяльності.

У випадку виникнення питань щодо користування інтернет-ресурсами, які містяться в підрозділі «Перевір контрагента!» та використання зазначеної в них інформації звертайтеся до юридичного відділу Асоціації, тел.: (044) 201-54-70.

Юридичний відділ АсМАП України 
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis