Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 11 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Хмельницький. ...    
07.12.2023 Контактні дані митниць України, держав-членів ЄС та ЄАВТ оновлено...    
06.12.2023 Щодо продовження строків доставки товарів до митниць призначення в Україні  у період воєнного...    
06.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м.Чернівці...    
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо функціонування регулярних автомобільних маршрутів, які у відповідності до діючого розкладу руху проходять по території проведення АТО.
 

Шановні перевізники!

12.02. 2015 під головуванням заступника Міністра інфраструктури України Кави О.С. відбулось спільне засідання представників Міністерства інфраструктури України, Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорту України та АсМАП України з питання подальшого функціонування міжнародних регулярних автомобільних маршрутів, що прямують в напрямку Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим або проходять через лінію розмежування згідно діючих графіків руху.

За результатами обговорення були прийняті наступні рішення:

Задля безпеки та уникнення загроз життю та здоров’ю пасажирів, припинено продаж квитків та перевезення пасажирів на автобусних маршрутах до зупинок, що розташовані, згідно діючими розкладами руху, на території проведення антитерористичної операції.

Рух автобусів по маршрутам загального користування, які прямують в напрямку Донецької та Луганської областей або транзитом та перетинають лінію розмежування, повинен здійснюватися до населених пунктів або транзитом по території інших областей, що розташовані на підконтрольній Україні території.

Просимо Вас враховувати дані обмеження при виконанні міжнародних перевезень а також внести необхідні зміни до функціонуючих маршрутів у відповідності до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 “Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні”, якщо це буде потребуватись іноземним партнерством.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis