Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 11 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Хмельницький. ...    
07.12.2023 Контактні дані митниць України, держав-членів ЄС та ЄАВТ оновлено...    
06.12.2023 Щодо продовження строків доставки товарів до митниць призначення в Україні  у період воєнного...    
06.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м.Чернівці...    
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо зміни до проекту Закону України „Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання діяльності автостанцій”
 

До уваги пасажирських перевізників – учасників АсМАП України!

Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України опрацювала запропоновані Міністерством інфраструктури України зміни до проекту Закону України „Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання діяльності автостанцій” та надає наступну інформацію.

Налагодження партнерських взаємовідносин між двома основними гравцями ринку пасажирських перевезень: автоперевізниками і автостанціями та споживачами їх послуг – пасажирами неможливе лише законодавчими актами. Вирішення лежить в площині домовленостей та встановлення взаємовигідних та привабливих правил співробітництва.

За всіма законами ринку будь-які формування інфраструктури повинні функціонувати на договірній основі із споживачами за рахунок оплати послуг, що надаються. І за тими ж законами ринку, якщо їхні послуги нікому не потрібні або рівень послуг нижче необхідних, вони існувати не повинні.

Враховуючи викладене вважаємо недоцільним введення будь – яких регульованих законодавством фінансових зобов’язань між суб’єктами господарювання (перевізник та автостанція) та споживачами їх послуг (пасажир), відносини яких визначаються договорами між ними.

Також пропонуємо виключити із зазначеного законопроекту термін „автостанційний збір” і пов’язані з ним інші визначення (автостанційна послуга перевізнику, автостанційна послуга пасажиру, суб’єкт надання автостанційних послуг), та ввести поняття „комісійного збору”, яке буде мати наступне тлумачення:

„комісійний збір – плата за послугу каси автостанції, пов'язану з оформленням, поверненням, переоформленням проїзних документів, сплачену пасажиром.”

Враховуючи актуальність та важливість питання застосування „автостанційного збору” та регулювання взаємовідносин між автоперевізниками та автостанціями (дивіться тут), просимо Вас розглянути запропоновані зміни і зауваження до них та надати свої пропозиції з цього приводу в термін до 01.02.2015 до Секретаріату АсМАП України

 (відділ пасажирських перевезень
тел. 201-5442, е-mail: drobot@asmap.org.ua
Дробот Ю.С.)
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis