Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 11 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Хмельницький. ...    
07.12.2023 Контактні дані митниць України, держав-членів ЄС та ЄАВТ оновлено...    
06.12.2023 Щодо продовження строків доставки товарів до митниць призначення в Україні  у період воєнного...    
06.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м.Чернівці...    
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо круглого столу з питань взаємодії з прикордонними службами під час здійснення міжнародних перевезень.
 

До відома пасажирських перевізників – учасників АсМАП України!

17.12.2014 на базі державного підприємства «Державтотрансндіпроект» відбувся круглий стіл, на якому розглядалися питання взаємодії під час здійснення міжнародних перевезень, проблемні питання та завдання перевізників і контрольних органів в пунктах пропуску через державний кордон щодо їх вирішення.

У заході, який відбувся за ініціативи Адміністрації Держприкордонслужби України, також брали участь представники Міністерства інфраструктури, Державної фіскальної служби, Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, Державної адміністрації залізничного транспорту, Державної авіаційної служби, Української Гельсінської спілки з прав людини та представники організацій, що здійснюють міжнародні пасажирські та вантажні перевезення.

«Питання спільної роботи та взаємодії у пунктах пропуску контрольних служб та перевізників, для нас, прикордонників, є пріоритетним та першочерговим, адже від чіткої організації нашої спільної роботи на кордоні залежить ритмічність пропускних операцій та комфорт для учасників міжнародного руху», – зазначив перший заступник Голови Державної прикордонної служби України генерал-майор Василь Серватюк.

Під час роботи, учасники обговорили шляхи розв’язання спільних проблемних питань та створення комфортних умов для подорожуючих і перевізників, які перетинають державний кордон, в тому числі і на адміністративній межі з АР Крим.

Зокрема, йшлося про низьку поінформованість подорожуючих, які перетинають адміністративний кордон з АР Крим. Для забезпечення ритмічності пропускних операцій та створення комфортних умов подорожуючих і перевізників Адміністрацією Держприкордонслужби разом з представниками Гельсінської спілки з прав людини було розроблено пам’ятку про права та обов’язки громадян. Було також зауважено на важливості інформаційного забезпечення громадян та розміщенні довідкової інформації у транспортних засобах, на залізничних станціях та аеропортах.

На круглому столі прозвучало чимало цікавих та корисних ініціатив, які вже найближчим часом розпочнуть втілюватися у життя. Зокрема, для вчасного інформування учасників міжнародного руху про наявність черг автотранспорту, було вирішено опрацювати можливість встановлення перед пунктами пропуску для автомобільного сполучення веб-камери. У підсумку, кожен громадян в режимі реального часу зможе ознайомитися з ситуацією на кордоні.

Також, прикордонна служба зобов’язалась виконувати вимоги чинного законодавства щодо позачергового допуску автобуса, який здійснює регулярні міжнародні перевезення пасажирів, на режимну територію пункту пропуску через державний кордон України, та дотримуватись часових нормативів при проведенні контролю.

З метою покращення взаємодії та співпраці з авіакомпаніями, установами та організаціями, що займаються міжнародними авіаційними перевезеннями, представники прикордонного відомства ініціювали створення в міжнародному аеропорту «Бориспіль» прикордонного інформаційно-сервісного центру.

Наприкінці заходу Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України генерал-майор Василь Серватюк подякував учасникам та усім присутнім за активну позицію щодо вирішення нагальних питань. У свою чергу Президент Асоціації міжнародних автоперевізників України - Голова Ради Леонід Костюченко висловив вдячність прикордонникам за надану можливість спільно обговорити актуальні питання та існуючі проблеми, а також запевнив у подальшій активній співпраці.

Увага!

З метою оперативного інформування керівництва Державної прикордонної служби України про необґрунтоване затримання рейсових автобусів під час проведення контролю на кордоні України та можливого зловживання службовим становищем з боку представників Державної прикордонної служби України, просимо Вас інформувати про такі випадки Секретаріат АсМАП України.

 (відділ пасажирських перевезень
тел. 201-5442, е-mail: drobot@asmap.org.ua
Дробот Ю.С.)
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis