Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 11 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Хмельницький. ...    
07.12.2023 Контактні дані митниць України, держав-членів ЄС та ЄАВТ оновлено...    
06.12.2023 Щодо продовження строків доставки товарів до митниць призначення в Україні  у період воєнного...    
06.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м.Чернівці...    
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо обговорення проблемних питань взаємовідносин міжнародних пасажирських перевізників та автостанцій, які входять до складу Київпассервісу.
 

Шановні пасажирські перевізники – учасники АсМАП України!

27.08.2014 за ініціативою Асоціації відбулась робоча зустріч Генерального директора АсМАП України Главацького П.В., заступника Міністра інфраструктури України Пінкаса П.А. та генерального директора ДП „Київпассервіс” Шульги О.А. з обговорення проблемних питань взаємовідносин міжнародних пасажирських перевізників та автостанцій, які входять до складу Київпассервісу.

Серед іншого основним в обговоренні було застосування Постанови КМУ від 18.02.97 №176 „Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту” та наказу Міністерства транспорту та зв’язку України №700 від 27.09.2010 „Про затвердження Порядку діяльності автостанцій” в частині переліку та обсягу послуг, які надає автостанція перевізнику та пов’язаних з продажем квитків, прибуттям і відправленням автобусів, їх вартості і порядку проведення розрахунків, в тому числі питання відшкодування автостанційного збору.

Однак, на сьогодні існує проблема, вирішення якої можливо лише шляхом впровадження партнерських взаємовідносин між двома основними гравцями ринку пасажирських перевезень: автоперевізниками та автостанціями. Їх взаємовідносини неможливо налагодити лише законодавчими актами. Вирішення лежить в площині договірних відносин та встановлення взаємовигідних та привабливих правил співробітництва.

Тому, АсМАП України спільно з Міністерством інфраструктури України, з метою розв’язання і усунення проблем між автостанціями та автоперевізниками, розпочинає діалог з викладанням точок зору та можливих шляхів вирішення проблем взаємовідносин, і як початок такого діалогу в другій половині вересня поточного року планується проведення Круглого столу за участю представників міжнародних пасажирських перевізників та керівництва ДП „Київпассервіс”.

Щодо дати та місця проведення Круглого столу Вас буде повідомлено додатково.

Відділ пасажирських перевезень
Департамент транспортної політики
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis