Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 1 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
01.12.2023 Щодо оприлюднення Протоколу 63 засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
01.12.2023 Відбулися вибори Голови Ради регіону учасників АсМАП України Чернівецької області...    
30.11.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки товарів та вант...    
30.11.2023 Спеціальне навчання уповноважених з безпеки перевезень небезпечних вантажів (ADR)...    
28.11.2023 Перевізникам і водіям потрібен загальний калькулятор зарплати для відряджених водіїв...    
28.11.2023  Важливо :  Нагадуємо про необхідність оплати рахунків від 22.11.20202...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Подальший розвиток програми МСАТ TIR-EPD!
 

Шановні учасники Асоціації!

За інформацією Міжнародного союзу автомобільного транспорту найближчим часом географія TIR-EPD поповниться ще 3 країнами: в Греції, Ірані та Італії програма знаходиться на стадії остаточного впровадження.

Греція: повний обмін повідомленнями встановлений з Грецькою митною системою, котра на цій стадії не може приймати “Елементи безпеки”, що являються обов’язковими для ЄС. Таким чином, на даний час транспортні оператори можуть використовувати TIR-EPD для експорту з Греції, якщо “Елементи безпеки” не вказані в Експортній декларації. Тоді при заповненні ЕПД Користувач повинен вказати номер Експортної декларації в документах, що додаються не вказуючи “Елементи безпеки” ЕПД.

Іран: TIR-EPD функціонує в повному обсязі, але можуть передбачатися невеликі доопрацювання з боку митниці. Крім того, подання TIR-EPD являється обов’язковою в митному пункті Базарган, Іран. Отже, МСАТ наполегливо рекомендує перевізникам направляти TIR-EPD Іранським митним органам.

Італія: TIR-EPD функціонує, але МСАТ звертається з проханням інформувати АсМАП України про досвід використання програми TIR-EPD в даній країні. Додатково нагадуємо, що з метою зменшення інформаційного навантаження на Італійські митні органи МСАТ просить перевізників НЕ подавати ЕПД до Італії за допомогою програми TIR-EPD, якщо є впевненість, що попередня декларація подається окремо вантажовідправником або його брокером.

Про статус впровадження програми TIR-EPD в цих країнах МСАТ буде інформувати додатково.

До програми TIR-EPD добавлено новий елемент до функції пошуку товарного коду.

При виборі коду у вікні “Пошук кодів ТН ЗЕД/TARIC”, опис товару заповнюється автоматично при натисканні на вибраний код. В той ж час існують коди, яким відповідає опис “Інше” або опис, що починається з слова “Інше…”, не вказує категорію товару. Такий опис, якщо Користувач його зберігає, не являється задовільним для митниці.

Тепер, якщо опис, відповідає коду, починає зі слова “інше”, в полі опису товару буде автоматично введено опис, починаючи з 4-значного коду аж до обраного коду.

Департамент юридичного супроводження Конвенції МДП

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis