Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 1 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
01.12.2023 Щодо оприлюднення Протоколу 63 засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
01.12.2023 Відбулися вибори Голови Ради регіону учасників АсМАП України Чернівецької області...    
30.11.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки товарів та вант...    
30.11.2023 Спеціальне навчання уповноважених з безпеки перевезень небезпечних вантажів (ADR)...    
28.11.2023 Перевізникам і водіям потрібен загальний калькулятор зарплати для відряджених водіїв...    
28.11.2023  Важливо :  Нагадуємо про необхідність оплати рахунків від 22.11.20202...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
До уваги користувачів програми TIR-EPD!
 

Шановні учасники Асоціації!

За інформацією Міжнародного союзу автомобільного транспорту (МСАТ) з 14 липня 2014р. доступні вдосконалені функції нової програми МСАТ TIR-EPD (https://tirepd.iru.org).

Постійне вдосконалення програми здійснюється на основі аналізу зауважень та пропозицій Користувачів за результатами використання її нової версії, зокрема:

1. Зазначення загальної суми (ваги, кількості вантажних місць, вартості) для товарних партій на сторінці “Товарних партій”.

2. Розрахунок загальної вартості товарів, вказаних в різних валютах для попередньої електронної декларації (EPD), що направляються в Республіку Білорусь.

Білоруські митні органи вимагають вказувати загальну вартість товарів товарних партій, що ввозяться на територію Білорусі, включаючи ті випадки коли вартість вказана в різних валютах і загальна сума не вказана в товарно-транспортних документах.

Тепер в таких випадках програма TIR-EPD проситиме Користувача вибрати основну валюту і вказувати курс іншої валюти по відношенню до неї. Потім програма розраховує загальну суму у валюті, вибраної Користувачем.

3. Можливість вказувати пізнішу дату прикладеного документу (сьогоднішня дата плюс 1 місяць) в тих випадках, коли Користувач хоче підготувати та/або надати TIR-EPD заздалегідь до того, як будуть готові товарно-транспортні документи (наприклад, CMR).

Крім того, звертаємо Вашу увагу на те, що якщо транспортна операція розпочинається в ЄС і Користувач знає, що попередня інформація направляється в митницю відправлення третьою особою, тобто відправником чи його брокером, не варто направляти EPD повторно в митницю відправлення через програму TIR-EPD.

 

В такому випадку Користувач може в “Налаштуваннях” вказати країни, в які він не хоче відправляти TIR-EPD або видаляти галочку у вікні “Відправити ЕПД” для відповідної країни на сторінці “Митні операції”. Повторне направлення попередньої інформації в деякі країни ЄС, а саме в Італію, Німеччину і Польщу, можуть виникнути проблеми при обробці повідомлень в їх митній системі.

Департамент юридичного супроводження
Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis