Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 1 липня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
27.06.2025 Щодо запровадження температурних обмежень...    
27.06.2025 Система в’їзду/виїзду ЄС (ЕЕS) зараз не працює...    
20.06.2025 Туреччина. Стосовно завірення довіреностей на керування АТЗ ...    
20.06.2025 Звернення Ради та Ревізійної комісії АсМАП України до учасників Асоціації...    
20.06.2025 Туреччина. Необхідні додаткові документи при першому в’їзді АТЗ або водія....    
12.06.2025 Щодо штрафів за порушення RMPD (gps- сигналу та технічних помилок). Заповнення гугл-форми.    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо наради у Міністра інфраструктури України.
 

23 червня 2014 року під головуванням Міністра інфраструктури України Бурбака М.Ю. відбулася нарада щодо обговорення проблемних питань, пов’язаних із використанням дозволів на право здійснення міжнародних перевезень вантажів автомобільним транспортом по деяким країн.

В зазначеній нараді приймали участь Голова Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті Черненко В.М. та Голова Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Міністерства інфраструктури України.

Під час проведення наради обговорювались такі питання:

  • оформлення дозволів з обмеженими квотами;
  • оформлення дозволів із резерву Мінінфраструткури;
  • удосконалення програми по оформленню та контролю за використанням дозволів.

За інформацією Міністра з метою виправлення ситуації та невдоволень, викликаних невдалим розподілом дозволів, та враховуючи побажання перевізників Міністерством інфраструктури України на початку травня було скасоване персональне квотування по всіх видах дозволів та відкритий доступ для перевізників за всіма напрямками за умов здорової конкуренції.

Прогнозований термін закінчення піврічної квоти деяких дефіцитних дозволів, зокрема італійських та румунських універсальних, становив 25-27 червня. Однак, непорядна поведінка деяких перевізників та посадових осіб викликав нерівномірне використання італійських та румунських універсальних дозволів протягом останнього тижня (збільшилось їх середньодобове використання після відміни квотування), що призвело до закінчення піврічної квоти ще в середині червня.

З метою вирішення зазначеної проблеми та зняття напруги серед перевізників, Міністерством було прийнято рішення про забезпечення вже завантажених вітчизняних автотранспортих засобів в напрямку Італії та Румунії необхідними дозволами цих країн з резерву Міністерства з метою завершення перевезень.

Рішення щодо подальшого використання другої частини річної квоти дозволів за цими напрямками буде прийматися на засіданні Комісії з розподілу дозволів для перевезення вантажів, які мають обмежені річні квоти, яке відбудеться попередньо 25.06.2014.

Важливо! Голова Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті вкотре нагадав автомобільним перевізникам про необхідність дотримання пункту 3.18 Порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку, затвердженого наказом Міністерства транспорту від 20.08.2004 № 757 в частині строків повернення дозволів та їх правильного використання.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis