Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 18 червня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.06.2024 Щодо оприлюднення даних з використання ЄКМТ....    
17.06.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Львів з 21.06 по 26.06.2...    
17.06.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Хмельницький...    
14.06.2024 Делегація АсМАП України взяла участь у засіданнях статутних органів IRU та робочих органів Є...    
14.06.2024 Щодо доповнення переліку даних TIR-EPD інформацією для митних органів України про вартість тр...    
14.06.2024 Поромне сполучення Карасу-Констанца...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Дії перевізників, які необхідно вчинити у разі заправлення транспортного засобу неякісним пальним
 

Останнім часом перевізники скаржаться на реалізацію АЗС неякісного пального внаслідок чого псується система двигуна транспортного засобу.

У зв’язку із цим, надаємо Вам інформацію щодо дій, які необхідно вчинити для відшкодування збитків, понесених заправленням неякісним пальним, а саме:

1. Обов’язково мати чек, що підтверджує купівлю цього пального на відповідній АЗС.

2. Викликати евакуатор.

3. Транспортувати транспортний засіб на станцію технічного обслуговування для проведення експертизи.

4. У разі, якщо за висновками експертизи буде встановлено, що транспортний засіб зламався через неякісне пальне, продавець цього пального має за власний рахунок провести експертизу палива.

5. У разі якщо, за висновками експертизи буде виявлено, що паливо є неякісним, необхідно звернутися до його продавця із письмовою заявою про відшкодування завданих збитків (заява має подаватися у двох екземплярах – один примірник подається продавцю, інший зі штампом прийняття, датою та вхідним номером продавця, як доказ подання заяви та має зберігатися у Вас. У разі відмови продавця отримувати таку заяву, Ви зобов’язані направити її на адресу покупця поштою з описом вкладення та повідомленням про вручення. Чек та опис вкладення обов’язково зберігати.

6. Якщо продавець пального відмовиться відшкодовувати збитки, необхідно звернутися або до Державної споживчої інспекції з питань захисту прав споживачів (територіальних інспекцій) або до суду з урахуванням правил підвідомчості та підсудності, встановлених діючим законодавством України.

Слід також зберігати документацію з приводу усіх вищевикладених дій, а саме: розрахункові документи про сплату за виконані роботи чи надані послуги (купівля пального, виклик евакуатора та транспортування транспортного засобу, проведення експертизи та інш.).

Бажано також витребувати від АЗС, на якій було придбано неякісне пальне, сертифікат на паливо, виписати дані постачальника пального, з’ясувати прізвище, ім’я та по-батькові касира, який продав пальне на АЗС.

Звертаємо Вашу увагу, що із корисною інформацією щодо захисту прав споживачів можна також ознайомлюватися на офіційному сайті Державної споживчої інспекції з питань захисту прав споживачів (www.dsiu.gov.ua) у підрозділі «Скринька споживача», у якому розміщена інформація про права споживачів при придбанні продукції та наявний Реєстр продавців (постачальників, виробників, виконавців), які систематично порушують права споживачів.

Юридичний відділ АсМАП України.
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis